מאמרים - הילחם על אסטרטגיית המסחר שלך הדפסה מאתר מאמרים

הילחם על אסטרטגיית המסחר שלך

נכתב על ידי רן טוביה

[ הדפסת המאמר ]

הנטייה של הסוחרים הרציניים והמנוסים לנסות, לברור ולבסוף לבחור לעצמם שיטה או סגנון מסחר אחד או יותר איתם הם מרגישים נוח לעבוד או שהם מגלים שאלו הן האסטרטגיות למסחר שמספקות להם את ההצלחה והרווחים המיוחלים.


אולם, לא פעם הם נתקלים בבעיה – פתאום הם נחשפים לעובדה, שהגם שלא כולם, עדיין הרבה מהברוקרים איתם הם מנסים לעבוד פשוט לא מאפשרים להם לפתוח פוזיציות (עסקאות) בשימוש עם אותן אסטרטגיות אהובות או לפחות עם חלקן.


כשמדובר בך, כמובן שבהחלט יכול להיות שגם אתה תיתקל באותה בעיה מול הברוקר שלך. ישנה אפשרות שהוא ימנע ממך להשתמש דווקא בשיטות המסחר שאתה נוקט בהן (או, כאמור, חלקן), בעוד שהן אלו שבמיוחד מועדפות עליך, אתה יותר "מתחבר" אליהם, וכפי שצוין – הנוחות והרווחיות מבחינתך.


והרי אסור לך לשכוח שכשאתה סוחר איתן הן אלו שמהוות את הגורם להצלחה שלך בשוק ההון ובצמיחת חשבון המסחר שלך !!!


למה אותם ברוקרים שיימנעו ממך לסחור בשיטות אלו יש את השאיפה לגרוע ממך זאת – לכך ישנן כמה סיבות. תוכל להבין את הדברים יותר לעומקם בספר האלקטרוני: "זהירות – מחסל חשבונות לפניך". אבל בכל אופן, כרגע מה שיותר חשוב לך מהסיבות לכך היא בעיקר שתי העובדות הבאות:  • עם ברוקר שכזה – יש סיכוי גבוה שלא תצליח לממש את המוטיבציה שלך לסחור באמצעות אסטרטגיית המסחר המוצלחת שלך והאהובה עליך!

  • אתה יכול להתחיל להבין (ולחשוש – ובצדק) שאם מונעים ממך לסחור באמצעות שיטותיך הייחודיות – ככל הנראה מדובר במניעים לא הכי "כשרים" (שבודאי קשה יהיה לצפות שהם לטובתך...)!


 


ואם אתה ממש משתוקק לקבל דוגמא או שתיים לגבי שיטות מסחר שברוקר עלול לעמוד על שתי רגליו האחוריות אם תעשה בהן שימוש אז בבקשה:


SCALPING ( סקאלפינג – "קירקוף" בעברית) – שיטה שזוכה לאהדה רבה בקרה סוחרים בגלל שהיא מאוד זמינה, ניתן לבצע באמצעותה עסקאות בקצב תכוף והיא מזמנת רווחים גבוהים בטווח זמן קצר בשל האפשרות להשיג מעט פיפסים במינוף גבוה.


מסחר המיוסד על פרסום חדשות כלכליות – זהו סגנון מסחר שמושתת על התנודות החדות פרי תנועת השוק הדינמית בעת פרסום האירוע הכלכלי. במיוחד שמדובר בכזו שיש לה השפעה מאוד דרמטית על השוק.


מעבר לשתי דוגמאות אלו תוכל להיתקל כמובן בנוספות שהברוקר שאתה עובד איתו "יעקם את האף" כשהחלטת להשתמש בהם במסחר שלך. ולכן – בחירה נכונה של ברוקר היא אכן משימה מאוד חשובה מבחינתך, אבל היא כרוכה גם בשימת לב רצינית עבורך – עליך גם לוודא באופן ברור עם הברוקר, לפני שתפתח אצלו חשבון, שבאמת אין לו בעיה עם שום שיטת מסחר בה תבחר לעבוד!

אודות הכותב:

95% מפסידים בשוק ההון! - אל תהיה אחד מהם!


למד את הסיבות החדות והברורות לכישלון רוב הסוחרים והבן כיצד אתה תימנע מכך!


קבל את הדו"ח החינמי: "כיצד תימנע עצמך מהפסדים"


הכותב הנו בעל האתר www.fxitsrun.com העוסק במסחר בשוק ההון

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il