מאמרים - בדיקת משרדים למכירה במקצועיות הדפסה מאתר מאמרים

בדיקת משרדים למכירה במקצועיות

נכתב על ידי נועם מור

[ הדפסת המאמר ]

בדיקת משרדים למכירה במקצועיות:


 


במבט ראשון הנכס נראה לא רע ובמיקום מעולה, אך בעיניים מיומנות נתקלתי בלא מעט בעיות שלאו דווקא נראות לעין לאזרח הפשוט. להלן מספר דברים שחשוב לבחון כשבודקים משרדים למכירה- מהיום גם אתם תוכלו לבדוק נכסים בצורה מקצועית:


 
    • כשהנכס נראה במבט ראשון נקי ומסודר, לא תמיד מתפתים לבדוק לעומק. אך חשוב לבדוק הזנחה כללית: הצנרת דולפת? הגינון מסודר? המזגן ישן ורועד? כשאתם קונים משרד, הנכס מעתה בבעלותכם. אתם אחראיים לתקן כל תקלה בו, לכן חשוב לבחור במשרד תקין שיחסוך לכם הרבה כספים לאנשי מקצוע בעתיד.
    לדוגמא: נתקלנו בנכס משרדי הממוקם בקומת קרקע, בסקירה ראשונית הנכס נראה יפיפה, קירות משופצים וצבועים אך כאשר נכנסנו בעובי הקורה הופתענו לגלות כי לפני השיפוץ המקום שימש עסק לתיקון תקרים בגלגלים ומכירת צמיגים, השיפוץ שביצעו עלה לא יותר מכמה אלפי שקלים והסתכם בחיפויי גבס לקירות, צבייעת הקירות, ליטוש הרצפה והחלפת גופי התאורה.

    • מי הם השכנים שלכם? כמו בסיפור המוכר של לאה גולדברג, שוכרים פוטנציאליים בודקים גם את השכנים... לעיתים המשרדים הצמודים אל הנכס שלכם משדרים מסר שלא הרבה משכירים יזדהו איתו- האם השכנים לא מקפידים על ניקיון? האם העסק שלהם מרעיש ומפריע להתנהלות היומיומית? אנשים המחפשים משרד להשכרה, יבדקו היטב את סביבת העבודה. לכן כשאתם רוכשים נכס, בדקו אותו בעיניים של השוכרים. האם הם יהיו מעוניינים לשכור את הנכס עם השכנים הללו?

    • איזה מראה משדר החלל? האם הוא כפרי? הייטקיסטי? חמים? אמנותי? עסקים שונים דורשים חלל המקרין תחושה אחרת. בחרו חלל המעביר תחושה שקל ונחמד להזדהות איתה. אם תבחרו, למשל, חלל כפרי ואינטימי, רבים מהשוכרים יבטלו את האופציה שלכם כמשכירים (משרדי עורכי דין, רואי חשבון, יועצי מס- ושאר עסקים אנאליטיים ורציניים), אך תפתחו את עצמכם לעולם חדש של שוכרים (גלריות לאמנות, קוסמטיקאיות וכו').

 

אודות הכותב:

*הכתבה נכתבה בחסות פרימיום ישראל- מומחים בנכסי נדל"ן עסקי למכירה ולהשכרה


http://www.premium-il.co/


 


 

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il