מאמרים - טיולי רכיבת אופניים באירופה הדפסה מאתר מאמרים

טיולי רכיבת אופניים באירופה

נכתב על ידי א מ

[ הדפסת המאמר ]

טיולי רכיבה על אופניים ביעדים נבחרים באירופה הפכו לטרנד לוהט בשנים האחרונות. טיולי הרכיבה מאפשרים ליהנות מהיעדים המיוחדים באירופה, מהנוף הנפלא, מהחוויות המקומיות, אך גם מהגיבוש המשפחתי ומחוויית הרכיבה עצמה. 


מסלולים פופולריים הם מסלול הרכיבה בטוסקנה, איטליה (ניתן לשלב שהייה גם ברומא), טיול הרכיבה בחבל זלצקמרגוט ועשרת האגמים, המתאים לכל המעוניינים לרכב תוך הנאה מהנוף המדהים, וכן רכיבה לאורך נהר הדנובה, שכוללת גם שיט על הנהר.מסלולים אהובים נוספים הם מסלולי הרכיבה באנדלוסיה בספרד וכן גם מסלול האופניים בחבל הלואר בצרפת. כל מסלולי הרכיבה מותאמים לשהיה של כשבוע ביעד הנבחר, כולל לינה בבתי מלון ברמת כוכבים של שלושה או ארבעה כוכבים, וכן כוללים שירותי העברת המטען של הלקוחות מנקודה לנקודה. לכן, כל שנותר לכם הוא להגיע לנקודת החלת הרכיבה, להצטייד במים וכמה חטיפים לדרך, ולהתחיל לרכב להנאתכם. לכל השאר ידאגו עבורכם!


כל המסלולים מתאימים לכל המשפחה, כך שהמהאמץ הגופני לא צריך להרתיע אף אדם. נהפוך הוא, הרכיבה הנעימה לאורך המסלולים הנפלאים באוסטריה, שוויץ, גרמניה, ספרד ואיטליה היא הזדמנות מצוינת לפעילות גופנית מהנה של ההורים יחד עם ילדיהם תוך טיול בחיק הטבע בנופים הקסומים של אירופה.


ניתן לשלב טיולים אקטיביים עם טיסות ליעדים נבחרים באירופה וליהנות מחוויה משפחתית בלתי נשכחת. מסלולי הרכיבה נוחים ואינם מסוכנים, כך שניתן לעצור מדי פעם למנוחה קלה וליהנות מזמן איכות עם כל המשפחה בחיק הטבע. 


רכיבת אופנים היא מזמן לא רק פעילות ספורטיבית. אז שלבו רכיבה נעימה על אופנים עם טיול מהנה ביעדים מקסימים באירופה, ותיהנו מחבילת נופש בלתי נשכחת לכם ולכל המשפחה. 


אז למה אתם מחכים? - קחו את האופנים איתכם והתחילו לדווש! 


 

אודות הכותב:

טריפים - טיולי חוויה אקטיביים בחו"ל

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il