מאמרים - להתכונן לקראת הדברה הדפסה מאתר מאמרים

להתכונן לקראת הדברה

נכתב על ידי מוטי אקרמן

[ הדפסת המאמר ]

מרבית האנשים יכולים להתמודד עם נמלה אחת או ג'וק יחיד שנתפסים בשעת הסתובבות בבית בתקופת הקיץ ולא אחת אנו יכולים לזרוק כפכף ולטאטא החוצה. אבל כאשר מגיע הרגע שבו זה כבר עובר כל גבול והמזיקים נראים כתוקפים את הבית, צריך להזמין חברת הדברה טובה ומקצועית. כדי לבחור את החברה המתאימה ביותר עבורנו, צריך לחפש היטב ולסנן בכל דרך אפשרית על פי כל פרמטר שנראה לנו כחשוב. קודם כל, חברת ההדברה צריכה להיות בעלת רישיון המסמיך אותה לעסוק בתחום.לא כל אחד יכול להגיע עם רעלים וחומרי הדברה אחרים ולספר שהוא מדביר ובעצם להשלים הכנסה על חשבון הבריאות שלנו. חברה טובה צריכה להיות מוכרת ומורשית על ידי הרשויות המוסמכות לכך. בנוסף, חשוב מאוד למצוא כמה שיותר המלצות על כל חברה וכל מדביר וזאת כדי שנוכל להזמין את הבחירה הטובה ביותר עבורנו בלב שלם.


נקודה אחת מאוד חשובה היא המחיר. חשוב לבצע השוואת מחירים מקיפה ככל הניתן. לא משנה אם מדובר על חברת הדברה בירושלים, בבת ים או חברת הדברה בעתלית, המחירים צריכים להיות סבירים והוגנים וכמובן חשוב לסגור על נקודה מהותית כמו האחריות. כל חברת הדברה חייבת להיות אחראית לתוצאות ההדברה שלה ואם נראה שצריך סבב נוסף של פיזור חומרי הדברה כמו טופג'ל או טורפדו ג'ל, זה צריך להיעשות ללא תשלום.


בטרם מגיע המדביר, צריך לנקוט במספר פעולות כדי שהעבודה תבוצע כמו שצריך. ראשית, יש להרחיק את כל הרהיטים שנמצאים לאורך הקירות, שם לרוב מתבצעת ההדברה, זאת כדי להקל על המדביר ולקצר את זמן העבודה. בנוסף, חשוב לפנות מאזור ההדברה כל מה שיכול להיפגע כמו מזון, מוצצים ובקבוקים של הילדים, משחקים של הילדים וכמובן בגדים שזרוקים בכל הבית, נעליים וגם פינת השינה של חיית המחמד צריכה להיעלם לה מאזור ההדברה. כל ארון באזור האמבטיה צריך לרוקן, כדי שהמדביר יוכל לפזר שם את החומרים וכמובן יש לשאול את המדביר לפני תחילת העבודה האם יש צורך לאוורר את הבית לאחר ההדברה.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il