מאמרים - חגיגת יום הולדת לילד ממה מתחילים הדפסה מאתר מאמרים

חגיגת יום הולדת לילד ממה מתחילים

נכתב על ידי לירן יוסף

[ הדפסת המאמר ]

אם אתם הורים לילדים קטנים אתם כבר מכירים את העובדה שכל יום הולדת של הילד הוא אירוע משמח מאין כמותו אך גם כאב ראש לא קטן סביב הפקת יום ההולדת לו ולחבריו. אם זה ל אמספיק לארגן את היום הולדת, צריך גם לקנות מתנות קטנות לחברים אשר באים ליום הולדת.


כאשר מדובר בילדים קטנים אז האירוע לרוב מסתיים בשטח הגן המקומי עם קישוטים בגן, עוגת יום הולדת, שקיות הפתעה לחברים לגן ולא הרבה יותר מזה.


כאשר הילדים כבר יותר גדולים בשנה האחרונה של הגן או בשנים הראשונות של בית הספר, הדרישות שלהם עולות וגם אתם נידרשים להיות הורים טובים ולספק להם אירוע מיוחד ולא "עוד אירוע".


ראשית מבררים אודות ימי ההולדת האחרונים שהיו לחברי הכיתה ומחפשים גימיקים או פורמט מעט שונה כדי שלא לחזור על מה שכבר הפך נדוש ומוכר על ידי הילדים.


חגיגת יום הולדת לילד בגילאים הללו נערכת לרוב בבית או במועדונית של הבניין בו מתגוררים אם ישנו כזה (או המקלט אם הוא נקי ומסודר). מדובר בהפקה מורכבת יותר שכן יש לדאוג להזמנות  לכל ההורים וילדיהם, שלו שהוא חבר עימם לכיתה וגם אלו שפחות חבר עימם, אבל לנסות ולשכנע אותו בצורך להזמין את כולם במידה והוא לא בעניין של ילד זה או אחר. מעבר לכך יש לקשט את המקום עם בלונים, שלטים מבריקים של יום הולדת ולדאוג לכיסוי מתאים לשולחנות שבמקום.


בנוסף יש לדאוג לעוגת יום הולדת גדולה או לכמה עוגות כדי להשביע את כולם וכמובן להזמין מופע מרכזי לאירוע בדמות ליצן או קוסם או אחד שהוא שניהם. ילדים בגיל הזה מחפשים עניין וחייבים למצוא דרך מעניינת לרכז אותם לשעה קלה יחדיו סביב עניין שכזה.


לאחר האירוע כמובן שיש צורך בחלוקת מזכרות מהאירוע לאורחים ולאו דווקא שקיות יום הולדת כי לפעמים מדובר במתנות של ממש עם תאריך האירוע ושם חתן יום ההולדת כמזכרת.


אין כל ספק כי שוק האירועים חודר לכל פינה עם הרצון של כולם להיות מיוחדים ומעניינים ביום האירוע שלהם ומחתונות זה עבר לבר מצוות ובת מצוות ובשנים האחרונות לימי ההולדת הפרטיים.


אין מה לעושת ודור הילדים של היום גודל מהר ומבעבר והוא עם דיעות ורוצונות משל עצמו ואנו ההורים ננסה תמיד לרצות את העוללים הקטנים שיהיו מרוצים וחבריהם יהיו מרוצים מהם וכמובן שההורים לא יגידו מילה רעה עלינו כהורים. גם זה חשוב...

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il