מאמרים - טכנאי גז למה וכמה ? הדפסה מאתר מאמרים

טכנאי גז למה וכמה ?

נכתב על ידי דוד רביבו

[ הדפסת המאמר ]

אחד הדברים המדאיגים ביותר בסביבת הבית היא דליפת גז או תקלה אחרת במערכת הגז הביתית. טכנאי גז מוסמך הוא הכתובת שלנו בכל הקשור לתיקון התקלה. לעיתים קרובות בגלל התקלה המדאיגה אנחנו נכנסים לפניקה ופונים לטכנאי הראשון שמצאנו, מבלי לבדוק שמדובר בטכנאי מקצועי עד הסוף. למרות הלחץ והדאגה, בדיקת רקע, סקר שוק מהיר וכמה שאלות פשוטות יבטיחו לנו שמדובר באדם שמעניק לנו לא רק שירות טוב ואמין אלא גם את הטיפול המדויק והמקצועי ביותר בתקלה.


ראשית, חשוב לדעת מי הוא בכלל טכנאי גז מקצועי. טכנאי גז הוא מי שעבר קורס מקצועי ולמד בקורס טכנאי גז מתחיל או מתקדם, למד על מערכות גז ביתיות ורכש את הידע המקצועי גם באופן עיוני במסגרת הקורס וגם באופן מעשי. טכנאי גז מוסמך עבר את כל הבחינות בסוף הקורס, קיבל ציונים טובים וזכה לתעודה שמאשרת שהוא טכנאי מוסמך. לאחר מכן, צבר ניסיון מעשי במסגרת תקופת ההתמחות וקיבל רישיון עסק לעסוק בתחום זה. חשוב מאד לבדוק שהטכנאי שאתם מזמינים הביתה עומד בכל הקריטריונים האלו. בנוסף, חשוב לדעת שטכנאי גז מוסמך מחויב להתעדכן באופן קבוע בכל החידושים והנהלים בתחום הגז ומערכות הגז הביתיות.


ניסיון מקצועי מעשי – הכרחי http://www.gasco.co.il/?page=about 


לצד ההכשרה וההסמכה על פי חוק, טכנאי טוב נמדד גם בניסיון המקצועי שצבר לעצמו במהלך השנים. בחרו תמיד בטכנאי גז שמתמחה במערכות גז של החברות השונות ובעל האישורים המתאימים לתקן את המערכות האלו. חשוב תמיד לפנות לחברת הגז כדי לבדוק האם היא שולחת טכנאים מטעמה או אם יש לה המלצות על טכנאים פרטיים שעובדים עמה, כך תוכלו להבטיח שאתם מקבלים את האחריות המירבית על טיפול במערכת הגז.


עבודה עם מערכות גז ביתי לא שמורה לכל טכנאי ומחייבת אותנו לעשות בדיקות לפני שאנחנו מרימים את הטלפון לטכנאי הראשון שמצאנו. קבלת המלצות, בדיקת ההסמכה של הטכנאי וכמובן – הצעות מחיר הוגנות, כל אלו יבטיחו לנו שמדובר באיש מקצוע מהשורה הראשונה.  טכנאי הגז לא יגלו לכם אני כן! טכנאי גז לחיים דוד רביבו

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il