מאמרים - קונים משרד? מה חשוב לדעת הדפסה מאתר מאמרים

קונים משרד? מה חשוב לדעת

נכתב על ידי נועם מור

[ הדפסת המאמר ]

אתם פותחים עסק ומעוניינים לקנות משרד שישמש אתכם שנים רבות? בעלי עסק קיים ורוצים להשקיע במשרד שיקדם את העסק? ואולי אתם פשוט מעוניינים לקנות משרד כדי להשכיר אותו לאחרים ולנצל את דמי השכירות?


כך או כך, יש דברים שונים שכדאי לדעת כשמתחילים לברר על משרדים למכירה.


 
    • ראשית, ובייחוד אם זה הנכס הראשון שיהיה בבעלותכם, כדאי לשנות את צורת החשיבה והתרגל מעכשיו לעובדה שאתם בעלי הבית. המשרד שייך לכם. בעיות בצנרת? צורך בגינון? שכנים רעשניים? מיזוג אוויר לקוי? זאת האחריות שלכם לטפל בזה. בררו את הנושא טרם הקנייה.

    • בחירת המיקום: מי מתכוון לשכור את המקום? אתם, או עסק אחר? אם אתם, ביחרו מקום שיתאים לאופי העסק- בין אם זו שכונה שקטה, או אזור תעשייה. אם אתם משכירים, בחרו מקום שהסיכויים שישכירו אותו הם רבים, כמו אזור מבוקש ומרכזי.

    • נגישות: אם הנכס מתכוון לעמוד כמחסן, בחרו מקום שנגיש למשאיות המובילות ואוספות ציוד. אך אם המקום צפוי לקבל פני לקוחות רבים, בחרו מקום זמין לתחבורה ציבורית. כך גם אם יש לכם עובדים רבים- תרצו שיהיה להם נוח להגיע לעבודה, נכון?

 


בחרתם מקום ואתם מעוניינים לרכוש אותו?


מזל טוב! האם יש ברשותכם הון התחלתי או את הסכום המלא לקנייה? אם אתם מתכננים על הלוואה, בררו האם אתם זכאים ויכולים לקבל הלוואה בערבות מדינה שתקל עליכם. ניתן לברר את הנושא דרך החברות המתמחות בתחום.


 משרד מעבר להיותו נכס ממשי הוא גם נכס תדמיתי ומיתוגי לחברתך, הרושם הראשוני של לקוח פוטנציאלי עבורך מרשים הרבה יותר כאשר הוא מגיע אל משרדי החברה מאשר פגישה שמתקיימת בבית קפה, טרקלין עסקים או בשרדו האישי.


בהצלחה!

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il