מאמרים - דברים חשובים לדעת לפני שמבצעים הדברת טרמיטים הדפסה מאתר מאמרים

דברים חשובים לדעת לפני שמבצעים הדברת טרמיטים

נכתב על ידי משה אהרון

[ הדפסת המאמר ]

 


טרמיטים אינם עניין לעיסוק על ידי אנשים פרטיים. ברגע שיש צורך לבצע הדברת טרמיטים חובה להפקיד מלאכה זו בידי מומחים מקצוענים לכך, כאלה שיש בעברם הדברות רבות ומוצלחות כנגד טרמיטים. כאשר ישנו אפילו חשד להימצאות טרמיטים באיזור מגורים – חובה לבצע הדברה יסודית ואסור לחכות עם זה, שכן טרמיטים עלולים להמיט הרס ובנוכחותם יש סכנה רבה, הן סכנה תברואתית והן סכנה של התפתחות מחלות או הרס של קירות ומבנים.


בדומה לנמלים, גם הטרמיטים חיים במושבות הנשלטות על ידי מלכה וישנה ביניהם היררכיה קשיחה ומוסדרת. לא כל מדביר, מקצועי ומנוסה ככל שיהיה, יודע כיצד לבצע בהצלחה גם הדברת טרמיטים, לכן כאשר יש צורך בכך חובה לפנות אל חברה שכבר ביצעה הדברות רבות כנגד טרמיטים ויש לה הוכחות והמלצות בשטח. ההדברה מתבצעת על ידי איתור מושב המלכה והשמדתה. לאחר שהמלכה לא קיימת יותר, מתפזרים שאר הטרמיטים ומחפשים מקומות חדשים להקמת המושבה מחדש.


מי המומחים בתחום של הדברת טרמיטים?


נתקלתם בבעיה של טרמיטים? בואו להכיר את המומחים בתחום ההדברה – חברת ריסוס פור יו. עובדי החברה הינם מנוסים ומיומנים ובעברם הדברות רבות ומוצלחות שהצילו לא מעט לקוחות מהנזקים האיומים והחמורים שטרמיטים גורמים. החברה עובדים עם צוותים רבים בפריסה ארצית ויגיעו במברה לכל מקום שתידרש בו הדברה מהירה ומיידית. דבר נוסף שחשוב מאד לציין הוא שהחברה עובדת על פי כל החוקים והסטנדרטים וחומרי ההדברה שברשות העובדים שלה עומדים בכל התקנים הדרושים על פי החוק בישראל בתחום הדברת המזיקים.


הימצאות טרמיטים, או אפילו רק חשד קל להימצאות טרמיטים – עלולים להסתיים במפח נפש גדול אם לא יטופלו בזמן, לכן אם יש לכם חשד כלשהו – אל תהססו לפנות אל חברת ריסוס פור יו על מנת להתייעץ ולקבל הנחיות כיצד לפעול כנגד המזיקים –הדברת נמלים או טרמיטים  לפני שיהיה מאוחר מדי. כשמדובר בטרמיטים חשוב להישמע להנחיות המדויקות של המדביר ולפעול על פי כל הוראות הבטיחות שלו על מנת שההדברה תהיה יעילה ויסודית ותוכלו לחזור לשגרה שלכם במהירות.  

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il