מאמרים - הפעלות למבוגרים הדפסה מאתר מאמרים

הפעלות למבוגרים

נכתב על ידי רויטל טל

[ הדפסת המאמר ]

מגוון הפעלות למבוגרים - הפעלות לאירועים


על מנת למצוא את ההפעלה האוטימטיבית אשר תייצר הנאה רבה לכל המשתתפים, יש למצוא מכנה משותף כלשהו ביניהם, לדוגמא :אם הערב מורכב מזוגות נשואים מומלץ להזמין הפעלה אשר תעסוק בנושאי זוגיות,הפעלה כזו יכולה להיות סטנדאפיסט המספר בדיחות אשר נוגעות בענייני הוא והיא, או גם משחקי חברה רלבנטים, דוגמא נוספת הוא קהל מבוגרים, אנשים בגיל השלישי, להם רצוי להזמין הפעלה העוסקת בנוסטלגיה כלשהי, סטנדאפ בנושאי עבר או דווקא הפעלה של שירה בציבור אשר תהיה מורכבת משירי ארץ ישראל נוסטלגיים, או אדם אשר עורך חידוני בנושאים אשר יגעו באנשים באירוע..הדבר החשוב הוא למצוא הפעלה אשר תהווה ותתן מענה אטרקטיבי ומעניין אשר יספק עניין והנאה לפחות לחלק מהערב.


הפעלות למבוגרים עשויות להיות סדנאות בכל נושא, קומיקאים למיניהם, משחקי חברה וחידונים, ערבי שירה, ערבי ריקודים,(סלונים, שנות ה-60,, סלסה..) קריוקי ועוד..


שירה בציבור הינה תכנית מצויינת אשר תיתן מענה לכל סוגי הקהלים ובכל גיל, מאוד מומלץ להזמן מפעיל שירה בציבור על מנת לתת תוכן הנאה ושימחה לכל אירןע.


חשוב לציין שבחירת ההפעלה והתאמתה לקהל חשובה, אך לא פחות חשבה היא יכולתו של המפעיל עצמו לתקשר עם הקהל , כאמור תכונה זו הינה היא בעלת חשיבות רבה.


גם אם בחרתם להזמין מפעיל שירה בציבור, תוכלו לערוך ערב כזה , שירה בציבור לפי נושא מסוים.


 


לדוגמא : שירי משוררים,שירי שירי ילדי מלחינים או מועדי השנה, וגם לכלול הסברים ורקע על השירים, התקופה בה נוצרו והסיפורים הסובבים אותםחלק מערבי השירה שאנו מבצעיםשירי נתן יונתן, שירי נעמי שמר, שירי אהוד מנור, שירי מחתרות, שירי תנ"ך, מרחל אימנו ועד רחל המשוררת, שירי לוחמים, שירי אהבה, שירי אלול וסליחות, חנוכה, פורים, ט"ו בשבט, יום הזיכרון, יום העצמאות, יום ירושלים ועוד.


 


  ניתן לבחור את הנושא האהוב עליכם לשירים לדוגמא – שירי אהבה או שירי להקות צבאיות. ניתן גם לבחור כנושא שירים של יוצר מסוים או שירים של זמר אהוב. בדרך כלל רצוי לשלב שני יוצרים או שני זמרים על מנת ליצור מגוון מעניין של שירים בחגים ומועדים ניתן להביא לאירוע שירים המסמלים את החג כגון : שירי עצמאות או שירי אביב. אם יש לנו את הנושא הרצוי לאירוע אנחנו נציע לכם אותו ואם מתחשק לכם להרכיב לבד את רשימת השירים כמובן שזה אפשרי.


לסיכום: האפשרויות העומדות לפניכם הינן כמעט בלתי מוגבלות, כל שעליכם לעשות הוא לבחור לכם ולמשתתפים את זו המתאימה ביותר.


 


 


 

אודות הכותב:

רויטל טל - זמרת מנחה ערבי שירה בציבור בארועים - זמרת שירה בציבור, מתמחה בארגון שירה בציבור בימי הולדת  50,60,70 ...

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il