מאמרים - מזו רולר- שיטת הטיפול של העתיד הדפסה מאתר מאמרים

מזו רולר- שיטת הטיפול של העתיד

נכתב על ידי נועם מור

[ הדפסת המאמר ]

השנים חולפות והעור מזדקן. מצד אחד אנחנו רוצות לשמור עליו צעיר ורענן, אבל מצד שני לא תמיד אנחנו רוצות לבצע ניתוחים פלסטיים או טיפולים חודרניים ולא נעימים: הם כואבים, יקרים ולעיתים אף מלווים בתופעות לוואי וזמן החלמה ארוך.


מה עושים?


מזו רולר.


 


מה הוא המזו רולר?


מזו רולר הינו שיטת טיפול ייחודית, יעילה, לא פולשנית ובעלת תוצאות המחזיקות מעמד זמן ארוך יחסית. השם מזו רולר נגזר מהמכשיר עצמו, הרולר, וחומרי המזותרפיה שהוא מחדיר לעורינו.


בעזרת מחטים קטנטנות הנמצאות על פני משטח הרולר, החומר מוחדר לעומק העור ומותיר אותו רענן וצעיר. ניתן להשתמש בו גם בכדי לטפל בצלקות, אקנה, צלוליטיס וסימני מתיחה, וגם לשמור על עור מתוחזק וחלק. השימוש בטוח, ללא חשש לזיהומים (החריצים שיוצרות המחטים נסגרות במהירות- יתרון שמייצר הגוף המופלא שלנו), לא נדרש זמן החלמה ובשימוש יומיומי הוא אף ממריץ את זרימת הדם- דבר השומר על מראה חיוני וצעיר.


 


מה חשוב לדעת?
    • חשוב להשתמש במוצר המקורי ולא בחיקוי (למרות שהשוק מלא בכאלה) כדי למנוע שימוש במחטים העלולות להביא לזיהומים ופגיעה משמעותי בעור.

    • לפני הטיפול חשוב להיוועץ ברופא כדי לשלול פצעי אקנה או מחלות עור (במקרים כאלו, הטיפול ייעשה רק על ידי רופא).

    • יש להימנע מחומרים העלולים לגרום לנזק לתאים, כמו חומרים אלרגניים, מיצרי כלי דם או כאלו המכילים חומרי בישום מלאכותיים.

    • באזור הפה והעיניים מומלץ להיזהר ואף להשתמש ברולר קטן.

    • יש להרחיק את הרולר מילדים ובעלי חיים.

 


את הטיפול במזו רולר ניתן לבצע במרפאות, אצל קוסמטיקאית המתמחות בכך ואפילו בבית- בהתאם לאורך המחטים (מחטים ארוכות דורשות טיפול מבוקר ומבצע מוסמך).


 


 


בחסות מעבדות היקארי.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il