מאמרים - מתחם אולמות האירועים הגדול בצפון הדפסה מאתר מאמרים

מתחם אולמות האירועים הגדול בצפון

נכתב על ידי מיקי מ.

[ הדפסת המאמר ]

אולמי נוביה הינו קומפלקס ייחודי של אולמות אירועים בצפון, כאשר המתחם מכיל חמש קומות ומורכב משלושה אולמות אירועים, משרדים מפוארים וסוויטות חתן כלה ייחודיות ומפנקות ברמת הפאר והעיצוב שלהן. בנוסף, שתי קומות מתוך החמש הן קומות חנייה - סך הכל יש כ- 400 מקומות חנייה בקומפלקס וכמחצית מהם נמצאים בתוך הבניין. 


שלושת האולמות במתחם בעלי גדלים שונים: הקטן - לאירועים של כ - 350 מוזמנים ויציע, הבינוני - לאירועים של כ- 600 מוזמנים והגדול לאירועים של כ - 1200 מוזמנים. לאולמות תיקרות בגובה של כ-9 מטר, כאשר לכל אולם סגנון עיצוב ייחודי משלו המעוצב ברמה הגבוהה והחדשנית ביותר עם מערכות הגברה ותאורה מהמתקדמות ביותר בעולם. הריצוף ואריחי השיש באולמות הובא ישירות מאיטליה בעוד שהמעליות של המתחם הובאו במיוחד מספרד. 


למתחם לובי מפואר ומעוצב הנותן אווירת יוקרה ופאר, ומכניס את המוזמנים לאווירה הנכונה כבר מהכניסה לקומפלקס.


מתחם אולמי נוביה נבנה בשיתוף עם כמה מטובי האדריכלים שיש: מיקי הייבלום, רן בלנדר ודוד סלעית ומושקעים בו למעלה מ - 25 מיליון ש"ח.
כמו כן המתחם נבנה בשיתןף עם מיטב היועצים: יועצי תאורה, נוף, אקוסטיקה, סאונד, מטבחים ויועצי תחבורה.


לבעלי אולמות נוביה יש ניסיון וידע רב בתחום האירועים, כאשר כבר לפני 17 שנה הקימו וניהלו את אולמות הנסיכה עד אוקטובר 2012.
בעלי האולם החליטו לצאת לדרך חדשה ולפתוח קומפלקס אולמות ענק שלא נראה כמותו בצפון. 


המטבח של קומפלקס אולמות האירועים מורכב מטובי השפים והטבחים בתחום הקולינרי, המובילים בארץ, שכולכם מכירים.
בנוסף, צוות הניהול של אולמי נוביה כולל רבי מלצרים, מלצרים ודיילות בעלי ניסיון של שנים רבות הנבחרים בקפידה על ידי צוות הבעלים והמנהלים של אולמי נוביה כדי להפוך את האירוע שלכם למושלם! 


 

אודות הכותב:

מיקי מ.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il