מאמרים - ציפוי אפוקסי לרצפה - כל היתרונות שרציתם לדעת הדפסה מאתר מאמרים

ציפוי אפוקסי לרצפה - כל היתרונות שרציתם לדעת

נכתב על ידי אודי אלדר

[ הדפסת המאמר ]

עסקים רבים ב-20 השנה האחרונות גילו את יתרונותיו של ציפוי אפוקסי לרצפה בעסק.


 


האפוקסי הינו מהחומרים העמידים ביותר בטבע, לכן נחשב באופן צודק גם למבוקש ביותר ואין זה סוד שכיום בחניונים, מוסכים ועוד פופולארי ביותר להשתמש בשיטת ציפוי אפוקסי לרצפה בעסק.


 


אז למה בעצם לבחור באפוקסי? מה סגולותיו בדיוק שהופך אותו לכה פופולארי?


אפוקסי (או בשמו האמיתי פוליאפוקסיד) הוכיח את עצמו כחומר מצוין בעל עמידות יוצאת דופן לרטיבות ושחיקה שאינה ניתנת לתחרות עם שום חומר אחר, זאת סיבה מובהקת מדוע מוסכים, חניונים ועוד מעדיפים דווקא ציפוי אפוקסי לרצפה שלהם. שהרי מוסכים אשר עובדים כל הזמן עם חומרים ושמנים שנוגעים ברצפה, לא היו רוצים שהריצוף שלהם בעסק יישחק, זה מדוע ציפוי אפוקסי לרצפה מוגדר כמעט כחובה בעת פתיחת כל מוסך מקצועי המכבד את עצמו.


מעבר לזה, מקום כמו חניון בו נוסעות מכוניות רבות כל היום, היה רוצה להימנע ממצב שבו הריצוף שלו נשחק ונדרש להחליפו מדי כמה שנים, זה למה משתמשים גם חניונים בשיטת ציפוי אפוקסי לרצפה כך הם מבטיחים לעצמם עמידות מדהימה לאורך שנים של הריצוף שלהם, על אף שנדרשים לעמוד בגשמים, מים ועוד.


 


העמידות הגבוהה של אפוקסי לשחיקה ורטיבות הביאה את האפוקסי לשימוש אף במוצרי חשמל ביתיים כדוגמת מכונות כביסה ומכשירי חשמל אחרים, כך שלמעשה אתם משתמשים כל עת באפוקסי ולא רק בתור ציפוי אפוקסי לרצפה.


 


שימוש אחר ונפוץ של אפוקסי הינו לריהוט: שולחנות, מזנונים, פינות אוכל ועוד - כולם אוהבים ציפוי אפוקסי.


 


אז כמו שכבר הבנתם, בין אם זה ציפוי אפוקסי לרצפה או כל ציפוי אחר, אפוקסי הוא החומר שבו כדאי להשתמש.


 


כל שנותר לכם הוא רק לבחור את הגוון.

אודות הכותב:

הכותב הינו בעלי חברת י.ש.ג.ב המובילה בפתרונות ציפוי אפוקסי לרצפה וכמו כן בציפוי אפוקסי אחר לחניונים, מוסכים ועוד. 050-6666000

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il