מאמרים - הדפסה מאתר מאמרים

נכתב על ידי

[ הדפסת המאמר ]

אוורור תעשייתי, בשונה מאוורור בייתי, מספק פתרונות מורכבים הרבה יותר, ועושה שימוש בטכנולוגיות מתקדמות. הצורך שעליו עונה האוורור התעשייתי הוא כמובן צורך מורכב במיוחד. יש לזכור כי הפתרונות הנ"ל נדרשים כאשר מדובר על סביבה שבה יש סכנה לפליטה של אדים ועשן, ולעתים אף חומרים מזהמים בסביבת העבודה. האוורור מאפשר כמובן להוציא החוצה את החומרים הבעייתיים ולנדף אותם. אנו מוצאים את פתרונות האוורור התעשייתי במפעלים, מרכזים מסחריים, בתי עסק, אולמות, וכיו"ב.


 


על הטכנולוגיה של האוורור התעשייתי
    • כנפי האוורור - מאחר שמערכות של אוורור תעשייתי צריכות להיות עמידות במיוחד, הרי שכנפי המאוורר אינן עשויות מהחומרים של המאוורר הביתי (פלסטיק ודומיו), אלא מדובר על כנפיים עשויות מנירוסטה. הנירוסטה היא חומר חזק ואיכותי הרבה יותר, וכך האוורור יכול לפעול שעות רבות ולארוך זמן.

    • תריסים - למערכות של אוורור תעשייתי, מלווה לרוב התקנה של תריסים. התריסים מאפשרים לשלוט על כמות האוויר אשר נכנס או יוצאת מהמתחם. הדבר מאפשר לנהל את המתחם בצורה טובה יותר כאשר יש משבי רוח, ולסייע לפיזור של החומרים הבעייתיים שנדיפים באוויר.

    • מפוחים - עוד חלק חשוב במערכות של אוורור תעשייתי אלו הם המפוחים. תפקיד המפוחים הוא לסייע לאוורור, ולספוג את החומרים הבעייתיים ולהוציא אותם החוצה. יש מגוון רחב מאד של מפוחים מדגמים שונים, לפי סוג מערכות האוורור.

    • עלויות - מערכות האוורור התעשייתי מאופיינות לרוב בחסכון ובהוצאות תפעול נמוכות, ביחס לעוצמת האוורור ומשך הזמן הארוך שבו הן פועלות.

 


למי זה יכול להתאים?


מערכות שלאוורור תעשייתי מותאמות למגוון רחב מאד של לקוחות. כפי שציינו, מפעלים מכל סוג נדרשים לרוב למערכות הללו, ובדגש חזק על חדרי מכונות, חדרי עבודה עם מצברים, חדרי צביעה, מחסנים וחדרי אחסון נוספים, וכיו"ב. כמובן שתמיד אפשר לפנות לגורם מקצועי, לקבלת שירותי התקנה וייעוץ בתחום.

אודות הכותב:

יום נעים ומוצלח שיהיה----

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il