מאמרים - לעבור דירה בירושלים בראש שקט הדפסה מאתר מאמרים

לעבור דירה בירושלים בראש שקט

נכתב על ידי מוטי אקרמן

[ הדפסת המאמר ]

כל מי שמתכוון לעבור דירה רוצה לעשות זאת על הצד הטוב ביותר ולעבור את היום המדובר בראש שקט וללא תקלות. בין אם מדובר על הובלות דירה בירושלים ובין אם מדובר על כל מקום אחר, אנו חיים במדינה קטנה שבה התרבות יחסית דומה בכל המקומות וגם הובלות בירושלים נראות בדיוק כמו בצפון או בדרום. מכיוון שירושלים היא עיר בעלת תרבות מעט ייחודית ומורכבת ממאפיינים מעניינים של רחובות ומבנים, צריך להתייחס אליה באופן מעט שונה.


כאשר אנו מחפשים חברת הובלות בירושלים, יש למצוא חברה אמינה ואיכותית. יש לא מעט כאלה, אך הרעיון הוא להימנע מקשר עם חברות שאינן מקצועיות, אמינות ואף חאפריות. חשוב מאוד לקבל כמה שיותר המלצות על חברת ההובלות בירושלים שאנו שוכרים את שירותיה. האמינות תיבדק על ידינו במהלך המשא ומתן על המחיר לאור העבודה וכדי שזה יקרה, אנו צריכים גם להפגין אמינות ושקיפות למכביר. כדי שהמוביל יוכל לתמחר את העבודה כראוי, הוא צריך לדעת בדיוק כמה ציוד יש לו להעביר, האם קיימים רהיטים גדולים באופן חריג או חפצים חריגים אחרים כמו פסנתר וכיוצא בזה. מעבר לכך, אנו צריכים גם להסביר באופן מפורט לאן עוברים בתחומי ירושלים, האם מדובר על בניין ואם כן לאיזו קומה וכמובן להזכיר את הימצאותה או חסרונה של מעלית.


טיפ חשוב, אם קיימת מעלית בבניין, אין מניעה לבקש הנחה במחיר. גם אם המוביל לא יזכיר זאת בתמחור, כדאי להעלות את הנושא ולבקש במסגרת מערכת היחסים הטובה שנתחיל עם המוביל. כמובן שלמוביל יש את הזכות לאשר או לשלול את ההנחה.


שתי נקודות חשובות לסיום המעבר. ראשית, חשוב לדעת בדיוק כמה קרטונים עוברים דירה וזאת כדי לספור אותם בדירה החדה ולוודא שכל מה שנארז גם הגיע ליעדו. שנית, נהוג לתת טיפים למובילים ולכן כדאי להחזיק ביום המעבר גם כסף קטן עבור טיפ. כל אחד נוהג לתת סכום אחר ואפשר לשאול את המנהל כמה סבלים יגיעו ביום המעבר כדי לוודא שיש מספיק כסף טיפ בארנק.


הובלות דירה בירושלים

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il