מאמרים - טיפים לבחירה וקניית מכונית יוקרה הדפסה מאתר מאמרים

טיפים לבחירה וקניית מכונית יוקרה

נכתב על ידי דרור עבדה

[ הדפסת המאמר ]

הרכב בו האדם נוהג מהווה חלק בלתי נפרד מתדמיתו האישית. בהתאם לכך, בוחרים רבים לנהוג במכוניות יוקרתיות דווקא, במטרה להעביר מסרים תדמיתיים. מכוניות יוקרה ניתן לרכוש באולמות התצוגה של הסוכנויות המתאימות, לרכוש במגרשי יד שנייה, לשכור או להביא ארצה במתכונת של ייבוא אישי. במרבית המקרים, נמצא כי מכוניות יוקרה למכירה יוצגו בלוחות יד שנייה לצד רכבים רגילים. מכוניות היוקרה זוכות לביקוש רב בשל ההיצע הנמוך. אין זה פשוט למצוא מכונית יוקרה יד שנייה באיכות טובה.


נהיגה ברכב יוקרתי נפוצה בקרב ספורטאים, דיפלומטים, אנשי עסקים בכירים, בעלי משרות בכירות, שחקני קולנוע, בימאים ועוד. בין הרכבים היוקרתיים ניתן יהיה למצוא גם רכבי ספורט. כאשר רכבי הספורט משמשים בעיקר את הצעירים. מכונית יוקרה מעבירה לציבור מסרים סמויים וגלויים בדבר מעמדו, גילו, מצבו המשפחתי וסוג תשומת הלב אותה הוא מעוניין למשוך.


מכוניות יוקרה למכירה


ניתן למצוא בישראל מגוון מכוניות יוקרה למכירה בכמה מסלולים. אלו אשר מעוניינים אך ורק ברכב יוקרה חדיש, יפנו אל אולמות התצוגה וירכשו רכשים חדשים. לקראת סוף השנה, אפשר יהיה ליהנות מרכב חדש במחירים אטרקטיביים. המחירים יורדים לקראת המועד בו מגיעים הדגמים החדשים של השנה הבאה. אפשרות נוספת היא רכישת מכונית יוקרה יד שנייה. פעמים רבות, תצליחו לרכוש רכב יוקרה במצב מצוין במחיר שווה לכל נפש.


ממש כמו כל רכישת רכב אחרת, גם כאשר מדובר ברכישת מכונית יוקרה, יש לבחון היטב את מצב הרכב. ייתכן כי מדובר ברכב חדיש אשר לא נעשה בו שימוש רב, וייתכן כי מדובר ברכב אשר נסע עשרות אלפי קילומטרים. ההחלטה האם לרכוש את הרכב במחיר הדרוש, תתבסס על מצבו המכני והכללי. מכונית יוקרה למכירה או להשכרה תמצאו גם במגרשי המכירה וההשכרה של חברות הליסינג. החברות מציגות במגרשים מגוון רכבים מתוך מטרה לעודד מכירות ולאפשר לכל אחד למצוא את הרכב המתאים לו ביותר.


אם החלטתם לרכוש מכונית יוקרה, כדאי יהיה לשים לב למצב המכני, למראה הרכב, לנוחות הנסיעה, לעלות חלקי החילוף והתיקונים, להתאמת הרכב לצרכים שלכם ולהעדפות אישיות. מכונית יוקרה היא סוג של חלום שמתגשם. אם תמיד חלמתם על פרארי ספיידר כסופה, יש לכם הזדמנות לחיות את החלום. 

אודות הכותב:

 לוח רכבי יוקרה הגדול בישראל - מאגר רכבי יוקרה יד שנייה למכירה. כל מותגי היוקרה, ייבוא אישי ורכבי יוקרה להשכרה. לוח יד 2 רכב יוקרה למכירה, יד 2 מכוניות יוקרה, ייבוא אישי רכב 

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il