מאמרים - הדפסה מאתר מאמרים

נכתב על ידי

[ הדפסת המאמר ]

מידע לענף התחבורה והרכב-דברים שחובה לבדוק לפני שמזמינים חברת הסעות


 


מנהלי רכש וקניינים רבים מעדיפים לבצע את הזמנותיהם אך ורק מחברות הסעה מאושרות לפי חוק ובעלות מוניטי , רישיונות הפעלה לכלי הרכב וכמובן רישיון להסעת נוסעים והפעלת משרד הסעות ממשרד התחבורה.רובם ודאי אינם יודעים כי רישיונות אלו קלים נורא לזיוף ולכן בעת הגשת הצעת המחיר מספק ה הסעות יחד עם הרישיונות שביקשתם פשוט צלצלו למספר של משרד התחבורה 02-6663150 הציגו בפני הציג את שם החברה ומספר ח.פאו מספר רישיון וכך תוכלו לדעת אם אכן הרישיון תקףאו קיים בכלל.


 


מה עוד כדאי לבדוק לפני שמזמינים חברת הסעות למפעל.
כאשר מזמינים חברת הסעות שתוביל את המוזמנים אל מפעלכם [או בית תעשייה של תאגידכםארגונכם] וממנו בחזרה, כמו שאתם מזמינים מלאי רזרבי באספקות רכש אחרות כך גם תזמינו הסעות עם מקומות רזרביים.יש עובדים שיחליטו להצטרף ברגע האחרון למפעל בהסעה שאותה סיפקתם להם ויוותרו על הרכב הפרטי ויש כאלה שאחרי כמה חודשי עבודה יחליטו לוותר על הרכב הפרטי ולעלות לשירות ההסעה לכן כדאי להזמין רכב הסעות עובדים מעט גדול יותר מרשימת העובדים המתוכננת שלכם לגבי אותו מסלול הסעה, ולכן ערכו רשימה של העובדים שכנראה ירצו להצטרף להסעות ומומלץ להוסיף כמה מקומות ספייר.


כמו כן, ישנם עובדים שצריכים עזרה בהסעה לכיוון אחד בלבד, יש להם טרמפ בדרך חזרה אבל להלוך הם ייעזרו בהסעה ולהיפך. כדאי להכין רישום של כמות העובדים או אפילו לבצע טופס הרשמה והחתמה של מי שרוצה שירות זה כנגד תשלומי נסיעות או הורדת מתן הטבה אחרת כדי להבטיח את עלייתו להסעה כדי שלא תזמינו סתם רכב הסעות עובדים גדול ותבזבזו כסף יקר למפעל או לארגון שלכם.  על מנת שחברת ההסעות תתכונן לכך בהתאם יש לבצע חתימת חוזה עבודה [רצוי שנה אחת לפחות] של הסעות עם אותו גוף איתו החלטתם לעבוד לפחות שבועיים מראש!


כאשר אתם מזמינים חברת הסעות, כדאי לברר אם יש בידה גם המלצות מחברותגופים דומים לשלכם ולבקש צילומים מעודכנים+אנשי קשר איתם תוכלו לברר אם אכן הדברים מוצקים ונכונים..והעיקר שיהיה בהצלחה בהזמנת הרכש.

אודות הכותב:

איתי שממה מנהל שיווק מטיילי נהורה חברת שירותי הסעות מהמובילות ומהגדולות בדרום

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il