מאמרים - משעמם לי בדייט! הדפסה מאתר מאמרים

משעמם לי בדייט!

נכתב על ידי אלעד ציון

[ הדפסת המאמר ]

כיצד להפוך את הפגישה לנעימה ואפקטיבית יותר?


1. לפני שאתה מגיע לפגישה תבדוק שאתה באמת רוצה להגיע לפגישה. אם אתה לא רוצה להגיע לפגישה תדחה אותה או שתבטל אותה. רוב הסיכויים שתגיע לפגישה ומיד אחריה תחזור הביתה עם תחושה של בזבוז זמן כי לא רצית באמת להיפגש.


2. אם כבדה עליך הפגישה ולא בראש שלך להיפגש עכשיו ואתה חייב לצאת מכל מיני סיבות, לפחות תפתח מחשבה שונה לפני הפגישה, כלומר, תנסה לחשוב אחרת ותסתכל על הכיף שיהיה בפגישה, על זה שתכיר מישהי חדשה, מישהי מעניינת מאוד. אם אתה לא מצליח לעשות את זה, המלצה שלי - תדחה את הפגישה כי באמת שרוב הסיכויים שזה לא יתקדם לשום מקום מלבד הפתעות מאוד נדירות.
שחקן שעולה לבמה, חייב להיות במודעות של שחקן ולהיות בתוך הדמות, גם אם לפני שניה מישהו עיצבן אותו והוא לא ממש בראש להיכנס לדמות שהוא משחק הוא חייב לשנות במחשבה שלו את הדמות של עצמו, לראות סרטון מצחיק או למצוא פתרון אחר כדי לשנות את המודעות הפנימית שלו. ובמקרה הזה אנחנו קצת שחקנים. 


3.לנוח לפני הפגישה ולהגיע רעננים. אם נגיע עייפים איך יהיה לנו כיף??
נכון שבשלבים יותר מתקדמים של הקשר יגיע השלב שתהיו עייפים ותרצו ממש להמשיך להישאר ביחד גם כשאתם גמורים מעייפות, אבל בשלב ההתחלה שאתם עדיין לא ממש מכירים כדאי להגיע רעננים לפגישה.


4.הרבה אנשים חושבים שחייבים לשבת בבית קפה. למה כי זה מה שכולם עושים! ואם יש משהו שהוא לא נכון לעשות זה ללכת לעשות כמו כולם..
תפעיל את הדמיון שלך ותצא למקומות אחרים שיהיה לכם כיף להסתובב ביחד ולא סתם לשבת בבית קפה ולהרגיש ראיון עבודה


היכנס לקישור לקבלת טיפים בחינם בנושא אימון והעצמה לזוגיות ולהצלחה בחיים!

אודות הכותב:

אלעד ציון מייסד "ez- coach הבחירה המנצחת" היכנס לקישור לקבלת טיפים בחינם בנושא אימון והעצמה לזוגיות ולהצלחה בחיים!  

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il