מאמרים - פריניב- על החשיבות של מיצים טבעיים הדפסה מאתר מאמרים

פריניב- על החשיבות של מיצים טבעיים

נכתב על ידי מרטין בוקסדורף

[ הדפסת המאמר ]

כחלק מהרגלי התזונה הנכונה והבריאה, פירות וירקות הינם מרכיבים חשובים, אך אלו, אינם חייבים לצרוך רק בתצורתם הטבעית, אלא ניתן לשלב אותם גם בתצורות שונות, כמו באמצעות שתייה של מיצים טבעיים אשר בהחלט תורמת לגוף ולבריאותו.


 


היתרונות של מיצים טבעיים של פריניב


 


הגוף שלנו סופג בצורה מעולה פירות וירקות, אשר מכילים למעשה מרכיבים תזונתיים רבים החשובים לבריאותנו, החלק מחומצות אמינו, מינרלים וכמובן ויטמינים. הגוף שלנו יודע לזהות כאשר הוא בא במגע עם אותה תזונה, ולכן, הוא מייד סופח לתוכו את כל אותן תרכובות בריאות אשר מכילים הפירות וגם הירקות. אם אתם רוצים לצרוך כמויות גבוהות של ויטמינים ומינרלים מן הצומח, הרי שבאמצעות מיצים טבעיים של פריניב אנחנו יכולים לעשות זאת בקלות רבה.


 


התרומה של המיץ


 


בעוד אכילה של ירקות חתוכים ופירות עשויה לגבות מאיתנו זמן רב של הכנה, הרי שעל ידי סחיטה של הפירות, וגם של הירקות, אנחנו יכולים להזין את הגוף בקלות ובמהירות, וכמובן – ליהנות לא רק מן הטעם, אלא מן השפע התזונתי. הגוף אינו צריך להשקיע כל מאמץ בעיכול, מאחר והתצורה הנוזלית מתעכלת באופן מהיר, ובתוך כמה דקות הגוף מקבל את כל מה שהוא זקוק לו. בנוסף לכך, כמות הנוזלים של המיץ מסייעת גם לניקוי הרעלים ומאפשרת לנו לאזן את הגוף.


 


 


צריכה נכונה של מיצים טבעיים


 


כמובן, שכאשר אנחנו מדברים על צריכה של מיצים טבעיים אנחנו מתכוונים לאותם מיצים הנסחטים בו במקום. את המיץ יש לשתות בבוקר או בין הארוחות ומומלץ שלא לערבב בין מיץ פירות לבין מיץ ירקות. על מנת לשמור על המשקל כאשר צורכים מיצי פירות המכילים כמות גבוהה של סוכרים, ניתן למהול אותם מעט במים או לבחור בפירות המכילים ערכים קלוריים נמוכים יותר, כמו גזר, תפוח או אגס.


 


שתייה של מיצים טבעיים גם בקיץ וגם בחורף יכולה בהחלט לספק לנו את כמות המינרלים והויטמינים הנדרשים לגוף. הקפדה על שתייה נכונה ותרכובות נכונות של המיץ, כמו שימוש בירקות ופירות טריים הנשתים מיד לאחר הכנת המיץ הינה הכדאית ביותר. 

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il