מאמרים - הסרת משקפיים, ניתוח LASIK הדפסה מאתר מאמרים

הסרת משקפיים, ניתוח LASIK

נכתב על ידי אבי עוזרי

[ הדפסת המאמר ]

באמצעות השימוש בטכנולוגיות מודרניות ומתקדמות, הרבה חידושים ופרוצדורות מתיימרות לספק את התוצאות הטובות ביותר שרפואה קונבנציונלית או מסורתית יכולה לספק. ממציאים, מדענים ורופאים מקצועיים באופן קבוע מציגים דרכים חדשות לשיפור הבריאות ותהליכים רפואיים שמטרתם לסיים מצבים מסויימים, או הפרעות סמויימות. בין הטכניולוגיות המודרניות הללו, ישנו את ניתוח הLASIK. ייתכן ששמעת המון דברים בקשר לניתוח הסרת משקפיים בלייזר, במאמר זה אנסה לספק לך הבנה של התהליך המדובר.


ניתוח LASIK להסרת משקפיים הינה פרוצדורה שנעשת ללא אשפוז. המשמעות היא שאין שום צורך למטופל להשאר להשגחה רפואית. ניתוח LASIK יכול להתבצע בבית חולים, קליניקה או בכל מתקן רפואי מאושר ומקובל. התהליך נעשה עם המטרה של תיקון בעיות בראייה בעזרת השימוש בלייזר. המצדים בפרוצדורה זו ובהסרת משקפיים בלייזר בכלל, טוענים שללייזר הכוח לגרום להרבה אנשים להסיר את המשקפיים, ולבטל לחלוטין את הצורך בהם. תומכי ניתוח הלאסיק טוענים שהוא סייע לאנשים רבים,ואנשים רבים שטופלו בשיטה זו, באו לתת אימותים ועדויות של כמה לאסיק סחפק להם ראייה משופרת ומתוקנת. עם זאת, אם יש מטופלים מרוצים, יש תלונות המגיעות ממטופלים אחרים גם כן.


יתרונות של הסרת משקפיים בלייזר באמצעות לאסיק:


-יש המאמינים כי בכוחו של ניתוח זה לתקן קוצר ראייה, רוחק ראייה, אסטיגמציה והפרעות ראייה אחרות.
-הוא מתיימר לספק, שחרור מהכבלים של משקפים או עדשות מגע. וכתוצאה מכך שיפור במראה ובביטוח העצמי. בנוסף, עדשות מגע יכולות לגרום לגירויים בעיניים, כולל יובש למשל כששכחת להוריד אותם לפני השינה.


- אמנם, ייתכן ולאסיק אינו מספק ריפוי מוחלט לבעיות ראייה,אך הוא מציג לפרט כמות מספקת של חופש מהרכבת משקפים או עדשות מגע יותר מאי פעם.


- לאסיק מתיימר להיות יותר חסכוני בכסף בהשוואה לרכישת עדשות מגע וזוגות משקפיים שוב ושוב לאורך החיים.


השפעותיו של ניתוח לאסיק:


זה ניתוח אינו תמיד יעיל בשיפור או תיקון בעיות ראייה ועשוי לדרוש ניתוח שני.


-למרות שהניתוח יכול להיות הצלחה, יש חולים שהצליחו לתקן רק חלק קטן מהבעיות הראייה שלהם בעזרתו.
-היו דיווחים של כמה תופעות לוואי שנגרמו על ידי ניתוח להסרת משקפיים בלייזר מסוג לאסיק, כגון חזיונות הילה, עיניים יבשות וחזיונות מטושטשים במהלך הלילה. אפקטים נדירים הכוללים ניזק ואובדן הראייה התרחשו. אם אתם מתכננים לעשות הסרת משקפיים בלייזר, הקפידו לבדוק את אמינותו ומיומנותו של הרופא המטפל שלך. רופאי עיניים צריכים גם לספק לך מידע מקיף על איך הסרת משקפיים בלייזר מכל סוג, ולאסיק בפרט יכולה לגרום לתופעות לוואי.


רופאים שמסתירים מידע כזה לא נחשבים למהימנים. לסיכום, האם לאסיק בטוח? לאסיק סיפק אושר וסיפוק למספר גדול מאד של חולים. ניתוח זה בדרך כלל בטוח כאשר מנוהל על ידי מומחים ורופאים מיומנים. עם זאת, הרופא שלך צריך לתת לך לדעת שיש תופעות לוואי שאירעו למספר אנשים שעברו את אותו תהליך. מספר ניתוחי LASIK מוצלחים עולה על המקרים השליליים.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il