מאמרים - למה משתמשים בבוטוקס? הדפסה מאתר מאמרים

למה משתמשים בבוטוקס?

נכתב על ידי רינה כהן

[ הדפסת המאמר ]

כיום יש דרכים רבות שיעזרו לכם להיראות צעירים יותר. זה לא צריך להיות למטרות יהירות, אלא למטרות של ביטחון עצמי ותחושה טובה כללית של עצמך עם עצמך. זו הסיבה שכל כך הרבה אנשים בוחרים לעבור ניתוח קוסמטי, מתיחת פנים למשל, שאיבת שומן בבטן או כמו גם ניצול שיטות אחרות לא ניתוחיות שיוכלו לעזור להם להיראות צעירים יותר. בוטוקס הוא אחת הדרכים הפחות פולשניות ואפקטיביות שיכולות לעזור לך להיראות צעיר שוב.


לבוטוקס יש יתרונות רבים על רבים מיתר ההליכים הקוסמטיים האחרים. זה אינו כרוך בניתוח פולשני מה שאומר שיש סיכונים רבים שאין בהליך זה, בניגוד להליכים כמו מתיחת פנים. זה גם זול יותר, כך יותר אנשים יכולים להשתמש בו בלי לשבור את כל החסכונות בבנק. זהו תהליך מהיר וקל שאפשר לעשות תוך מספר דקות, במשרד או במרפאה והמטופל יכול לצאת מהדלת ולחזור לפעילות נורמלית כעבור דקות ספורות. מיליוני אנשים כבר ניסינו בוטוקס והוא נשאר אחת השיטות הפופולריות ביותר להעלמת קמטים בפנים ובשפתיים.


בוטוקס הוא נפוץ ביותר כדי למחוק קמטים עמוקים שנוצרו במצח ובין העיניים. ההליך הופך במהירות לטיפול נפוץ בהזדקות במדינות מערביות רבות כמו ארצות הברית, אירופה ואף בישראל. התהליך כולו לוקח בדרך כלל פחות מחצי שעה. אתה תראה תוצאות חלקיות מיידיות אך התוצאות המלאות יופיעו רק כעבור כ 4 עד 10 ימים.


בוטוקס הוא חלבון טבעי שמיוצר על ידי הפטריה בוטולוניום. נוזל עם חומר זה מוזרק ישירות לתוך השרירים שיוצרים את הקמטים בפנים וגורם להם לשיתוק. על ידי כך, הוא גורם לקמטים להפסיק לקמט את העור, וכך למעשה הוא מונע קמטים.


התהליך בזה עובד נהדר וקווי זעף וסוגי קמטים אחרים שרוב האנשים רוכשים ככל שהם מתבגרים. בוטוקס הוא לא ניתוח פולשני(בשונה ממתיחת פנים למשל), אין כמעט זמן החלמה לאחר ההליך, ולא תאלץ לעצור את עצמך מללכת לעבודה או לבצוע התפקידים האהובים עליך. ישנן כמויות מאוד מינימאליות של תופעות לוואי, והוא נחשב בדרך כלל בטוח עבור רוב האנשים.


לאחר שהחלטת לנסות את השיטה המדהימה הזו כדי להיראות צעיר יותר, אתה צריך לדבר עם רופא ידוע אשר מציע טיפולי בוטוקס. הרופא שלך צריך להיות מוכן לדבר איתך על החששות שלך ולענות על כל שאלה שתהיה לך. אם אתה מרגיש שהרופא שלך הוא מעוניין יותר במכירת השירות שלו ולא במה הוא טוב ביותר עבורך, חפש רופא חדש.


לפרטים נוספים, מידע והשוואת מחירים של טיפולי בוטוקס השאר פרטים באתר טיפולי בוטוקס.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il