מאמרים - הדפסה מאתר מאמרים

נכתב על ידי

[ הדפסת המאמר ]

הקניון שמביא את סין לישראל


בקרוב יכירו הישראלים מקום שונה לקנות ולבלות בו. קוראים לו סיניון, ומי שכבר שם לב הבין שמדובר בשילוב בין המילים סין וקניון. זהו רעיון שפותח עבור הישראלים אפשרות נהדרת לרכוש מוצרים מסין בתוך מרכז קניות שמאפיין גם את התרבות הסינית. יפה לראות כיצד הדבר עתיד לחסוך ללא מעט אנשים לא מעט כסף.


 


אחרי הכול מדובר ברעיון שמדבר בעד עצמו. מוצרים רבים מיוצרים כיום בסין ומיובאים לארץ ולמדינות אחרות ע"י יזמים ואנשי עסקים. בין אם מדובר בביגוד, במוצרי חשמל, בכלי עבודה ואפילו בריהוט, הרי שאם מקימים מרכז שבו היבואנים מוכרים ישירות לצרכנים הישראלים, מדובר בחיסכון משמעותי בכל קנייה.


 


הישראלים הולכים לחסוך המון כסף


אין ספק שרעיון של הקמת סיניון הולך ליצור תהודה רבה בכל רחבי המדינה. זאת מאחר ורבים ינהרו לראות עד כמה הם יכולים לחסוך כשהם רוצים לרהט את הבית, לחדש את הקולקציה או לקנות מתנות מיוחדות לאנשים שהם אוהבים. די בקלות אפשר לזהות שמדובר בפערי מחירים שיכולים ליצור הוזלה של כמעט 30% אל מול המחירים הרגילים בארץ.


 


אל מול הנחה כזו יבינו רבים כי גם מחירי דלק גבוהים לא צריכים למנוע מהם להרחיק אל הנקודות שבהן ייפתחו הקניונים הסינים בעתיד הקרוב. היתרון של סיניון יבוא לידי ביטוי הן במחירים מצוינים והן בהענקת חוויית קנייה שונה מזו שרגילים אליה בישראל. לכן נראה כי רבים יגיעו לבדוק מה יכול להציע להם קניון סיני שיתחרה בקניונים הישראלים.


 


מהרגשה אחרת ועד חוויית קנייה מיוחדת


חשוב להבין עד כמה חוויית קנייה היא דבר חשוב עבור כל אדם במדינה מערבית מפותחת. לכן אלו שיגיעו אל סיניון מסוים ירצו להרגיש שהם לא נמצאים במין בזאר פשוט שמוכר סחורות בסיסיות במחירים צנועים, אלא שהם במרכז קניות שרוח המזרח אכן מודגשת בו ושאפשר לעשות בו שופינג בצורה מהנה.


 


סיניון שיציג המון חנויות ודוכני מכירה עם סחורות מרשימות מסין, ויחד עם זאת גם יציג עיצוב מיוחד ואפשרויות לבילוי, הוא כזה שיכול למשוך אליו לא מעט ישראלים מדי יום. שילוב בין מסעדות אסייתיות, אלמנטים של תרבות סין, עיצוב אותנטי ומגוון עצום של מוצרים זולים, יעשה את הרושם הנכון על כל מי שיגיע לקניון הסיני החדש. 

אודות הכותב:

שופינג צ'יינה - 800 מיליון מוצרים מחכים לך

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il