מאמרים - Licorich | הליקוריץ' - מנטרל טרשת העורקים! הדפסה מאתר מאמרים

Licorich | הליקוריץ' - מנטרל טרשת העורקים!

נכתב על ידי Nisim Ohana

[ הדפסת המאמר ]

צמח הליקוריץ' העוזר לאנשים רבים להפחית את רמת הכולסטרול הרע בדם, בהפחתת נזקי מחלת הסוכרת וכו'... כלל בתוכו מספר תופעות לוואי. פרופ' מיכאל אבירם, בעל שם עולמי בתחומו וממציא THE 123 LICORICH מצא את חומר הגלברידין כגורם לתופעות לוואי אלה ובעזרת תהליך מיצוי אלכוהולי ייחודי (מוגן פטנט)  הוא אוציא את החומר הזה והפיק תוסף פלא משורש צמח הליקוריץ' שיהיה אפשר לקחת אותו ללא כל תופעות לוואי מדאיגות!


ממחקרים שערך פרופ' מיכאל אבירם בטכניון, ופרופ' אלי כרמלי מבית הספר לרפואה באוניברסיטת תל אביב  מצאו כי הליקוריץ' הינו אנטיאוקסידנט חזק במיוחד המפחית את רמת הכולסטרול ומוריד את לחץ הדם.


אז איך נוצרת טרשת העורקים?


גם אם רמת הכולסטרול שלנו מאוזנת וגם אם אנו נוטלים תרופות על מנת לשמור על רמת כולסטרול מאוזנת, אנו עדיין יכולים למצוא את עצמנו (שלא נדע) בבית חולים עקב התקפות לב, אירועים מוחיים וכד' שהם תוצרים ישירם של טרשת העורקים. לכן, פרופ' מיכאל אבירם הגיע למסקנה כי לא רק רמת הכולסטרול בגוף חשובה אלא דווקא איכות הכולסטרול הרע (LDL) הוא זה החשוב. כאשר הכולסטרול הרע מתחמצן הוא נצמד וחודר לדפנות כלי הדם את החמצון מנסים למנוע תאים לבנים (מאקרופאגים) הנמצאים בדפנות כלי הדם. התאים בולעים את הכולסטרול המחומצן וכך נוצר רובד טרשתי הסותם את כלי הדם. המחקרים מראים ששימוש באנטיאוקסידנטים מעקב משמעותית את תהליך הטרשת בכלי הדם.


THE 123 LICORICH אשר מופק בתהליך מיצוי מיוחד כאן בישראל (מוצר כחול לבן עם ביקוש בינלאומי) מגלה כי המשתמשים בו העלו את התנגדות הדם לחמצון בכ-19%, הורידו את הכולסטרול המחומצן (LDL) בכ-55%! הורידו את רמות לחץ הדם בכ-10%, הוריד את סך הכולסטרול LDL ב9%, הוריד את הסטרס החמצוני ב20%.

אודות הכותב:

אם יש לכם סוכרת, לחץ דם גבוה או סכנות למחלות לב/ אירוע מוחי אנא מכם תנו לנו לעזור לכם! - לחץ כאן לפרטים נוספים

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il