מאמרים - 7 הסיבות שאנו מרגישים עייפים הדפסה מאתר מאמרים

7 הסיבות שאנו מרגישים עייפים

נכתב על ידי דבי גז

[ הדפסת המאמר ]

7  הסיבות שאנו מרגישים עייפים...


האם אתם עושים כל מה שצריך????


נכנסים למיטה מוקדם..


מתעוררים בדרך טיבעית וללא הקפצות של שעונים מעוררים ..


ישנים את מספר השעות הנדרש בלילה,...


אך עדיין מתעוררים עייפים ...


חוסר מגנזיום-


אם אתם מהמדלגים על אכילת עלים ירוקים, שעועית ואו אגוזים כנראה שלגופכם חסר מגנזיום, שהוא מינרל חשוב מאוד לשנת לילה טובה .מגנזיום חיוני לגוף ולמוח כמוליך עיצבי מרגיע ובחסך של מגנזיום אנו לחוצים ומתוחים ושנת הלילה שלנו אינה רגועה .


אכילה מרובה של שומן-


אכילה בלתי מאוזנת של ארוחות כבדות גורמת נזק רב יותר מאשר "התפחת " איזור המותניים .צריכת שומן גבוהה גורמת לישנוניות בשעות היום גם אם מיכסת שעות שנת  הלילה הושלמה במלואה .


השעון הפנימי והחיצוני אינם בסינכרון-


טיסות לעיתים קרובות, עבודה בשעות הלילה המאוחרות משבשים את השעון הביולוגי וגורם לגוף להרגיש עייף גם אם הינך ישן מספיק. הגוף משחרר הורמונים וכימיקלים כמו המלטונין(הורמון השינה)בזמנים קבועים ושינויים בשעות השינה משבשים מערכת זו .


כדורי שינה-


נשמע דימיוני אולי ,אך נטילת כדורי שינה עלולה לגרום לך להרגיש עייפות בזמן הקימה בבוקר.נטילת תרופות לשינה משבשות את תהליך השינה הטיבעי של גופנו .


בלוטת התריס-


בלוטת תריס שתיפקודה אינו תקין עלולה לגרום לתחושת עייפות תמידית, רובנו מתייחסים לתיפקוד לקוי של בלוטה רק כאשר איננו מצליחים לרדת במשקל .בדיקת דם פשוטה וקלה הנקראת T3 ו-T4 תבדוק את רמות ההורמון ותאבחן אם זו הסיבה לעייפות ממנה אנו סובלים.


הפסקת נשימה-


אם בן הזוג מספר לך שהנחירות שלך מפריעות לו לישון(למרות שאינך מאמין) או אם אתם מתעוררים עם הרגשה של חנק ,ייתכן ויש לכם אפניה –כלומר הפסקות נשימה בשינה. כמובן שעליכם לגשת לרופא לאיבחון וחשוב שתדעו שבבעיה זו לא רק מתעוררים וחשים עייפים כל היום היא גם עלולה להעלות את לחץ הדם ועוד....


אומגה 3-


חומצות השומן מקבוצת אומגה–3 הכרחיות לתפקוד אופטימלי של התאים בגוף האדם.הדגים עשירים בחומצות שומן אומגה 3 ואילו רובנו לא אוכלים מספיק דגים או שלא אוכלים בכלל .ההמלצה להוסיף אומגה 3 למזונכם ובמידה ואינכם מאוהבי הדגים ניתן ליטול שמן דגים בכמוסות 1000מ"ג ליום ,או זרעי צ:יה שהם אומגה 3 מהצומח 1-2 כפות ליום עם המזון .

אודות הכותב:

דבי גז מנכ"ל מוריה צמחים מומחית לפתרונות טבעיים לכאב SOS טיבעי שלא כואב n-painsolution.com 077-5100571

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il