מאמרים - 9 הצמחים שחשוב שיהיו בבית... הדפסה מאתר מאמרים

9 הצמחים שחשוב שיהיו בבית...

נכתב על ידי דבי גז

[ הדפסת המאמר ]

 


 


9 הצמחים שחשוב שיהיו בבית ....


כשאנו בבעיה וזקוקים לעזרה קלה ולהקלה בסימפטומים הטבע מספק לנו מכל טוב של צמחים, ותבלינים שיכולים להרגיע את השרירים המתוחים ,או משהו מציק שהתיישב בקיבה וגם עזרה למערכת החיסונית ,דחיפה של אנרגיה ועוד.+


כמה מהצמחים שחשוב שיהיו בבית לכל מקרה :


שמן ציפורן : ניתן להשתמש בשמן ציפורן כדי להרדים את החניכיים ,הפה והשיניים במהלך כאב שיניים , וזה שימושי במיוחד אם אין אפשרות להגיע  לרופא השיניים כי הכאב פורץ בלילה או שסתם יש חשש מרופא שיניים, היות והציפורן אנטי בקטריאלית היא מונעת דלקות שיניים מלהתפשט.


שמן נים : בעיקרו משמש להרגיע גירויים בעור. בלקיחה פנימית כמוסות שמן נים עוזרות  בטיהור ותחזוקה של הגוף , תכונות שמן נים מקבילות לביטר שוודי, שמן עץ תה , שום, ואלוורה .


תה ליקוריץ : תה זה מתוק באופן טבעי ופועל להרגיע כאבי גרון ועוזר במיקרים של בעיות עיכול או קיבה עייפה ומזון שומני שיוצרים עיכול איטי.


שמן לבנדר : מתאים להנחה על הרקות מתחת לאף ועל הצד הפנימי של פרק כף היד ,משכך מתח ויכול גם לעזור ולהקל על כאב ראש ולשינה רגועה. שמן אתרי לבנדר נקרא גם "מלך השמנים" וכשמו כן הוא .


פרוביוטיקה  לשלשול : פרוביוטיקה עוזרת ומאוששת את מושבת החיידקים הטובים במעיים וחשובה מאוד בנטילה במקרה של שלשולים ..


ג'ינג'ר לבחילות : לא צריך הרבה, בדרך כלל חתיכה בגודל של ציפורן האגודל עוזרת, השורש הטרי מומלץ ביותר. לג'ינג'ר יש גם תכונות אנטי דלקתיות שמסייע בהגנה מפני חיידקים ופטריות. גם עוזר ומשחרר גזים במעיים ומרגיע את מערכת העיכול .


ויטמין C : לטיפול בהצטננות , הכמות היומית המומלצת היא 500מ"ג ואם השפעת או הנזלת תקפו אתכם ,1000מ"ג ליום לתקופת המחלה יזרזו החלמה .


שמן אורגנו : שימושי בכל מקרה של הצטננות ,השמן מתאים גם לדלקות במריחה או בבליעה פנימית כמו מספר טיפות בכוס תה .


עלי כרוב : לחבורות נפיחות ובצקות . את העלים החיצוניים הגדולים של כרוב לבן טובלים במים חמים מאוד מקררים מעט ומניחים על הבצקת ,יכול לשמש גם כדי להפחית נפיחות בנקעים .


שוב,כל הצמחים והשמנים אינם בגדר תחליף לבדיקת רופא ,אלא מהווים עזרה ראשונה בלבד או יחד עם טיפול רפואי .

אודות הכותב:

דבי גז מנכ"ל מוריה צמחים מומחית לפתרונות טבעיים לכאב SOS טיבעי שלא כואב n-painsolution.com 077-5100571

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il