מאמרים - הדפסה מאתר מאמרים

נכתב על ידי

[ הדפסת המאמר ]

 


שלושת הדרכים למנוע ריח רע בכפות הרגליים ....


 


 


 


מוכנים לרפא את בעיית ההזעה בכפות הרגליים שלכם ?


 מחפשים את הדרך לעצור את הרטיבות והריח במהירות ובנוחות  ! רק עקבו אחרי שלושת הדרכים שלי לריפוי והקלה מרגליים מיוזעות 


אני יודעת מה שאתם עוברים ...וזה מסריח ! כן, תרתי משמע - סליחה :)


החדשות טובות הם שאינכם לבד . רגליים מיוזעות היא תלונה די נפוצה בקרב הרבה אנשים ואני בהחלט מכירה אנשים שמתמודדים איתה על בסיס יומי . אם אתם שייכים לקבוצה זו יכולה להיות חוויה מורטת עצבים ולא נעימה , במיוחד כאשר עלינו להסיר את הנעליים בפני אדם אחר. ברגע שכזה אנו  מתפללים שהם לא ישימו לב לריח או שהאדם יראה את כתמי הזיעה שנספגו בגרביים שלכם - איכס!


סיפור שסיפר לי חבר טוב ולקוח , חברי היה סטודנט במכללה ויצא לפגישה  עם בחורה. בכל אופן, הדברים התגלגלו לאחר ארוחת ערב הם  חזרו לדירתה להתכרבל קצת” כאשר הגענו היא ביקשה לקחת את הנעליים שלי. כי ביתה נוקה .אני זוכר שהייתה לה רצפת מטבח כהה וכשחציתי אותו , השארתי מאחוריי סימני לחות. וכל מה שעשתה הבחורה היה לעקוב אחרי סימני הזיעה שלי . ואני חיפשתי את התירוץ כדי לברוח משם-ומאז לא ראיתי אותה ... ואני בטוח שזה לא הוסיף לכוח המשיכה שלי .


בואו ונתחיל עם הטיפול הראשון .


אמבטיות חומץ –


מערבבים יחד 1/2 כוס חומץ  עם ליטר של מים חמים מאוד אל תוך גיגית , משרים את הרגליים למשך 25 דקות . לאחר מכן , לייבש היטב את הרגליים לוודא שלא שכחנו את האיזורים בין אצבעות הרגליים. לייבוש אפשר ומומלץ לייבש עם מייבש שיער .


לא רק שהחומץ מכווץ הוא גם מקלף שכבה עליונה דקה של תאים מכף הרגל  וגורם  ליובש במשך שעות אחרי זה .בנוסף, החומצה שבחומץ מנטרלת את  הריח הנגרם מהחיידקים הנמצאים בכפות הרגליים. יש אנשים שמעדיפים להשתמש בחומץ תפוחים לטיפול זה.


עם זאת,להזעה ברגל , אני ממליצה חומץ לבן הוא חזק יותר ופועל מהר יותר .


כהטבה נוספת חומץ גם מעכב  צמיחה של פטרייה כך תוכלו להגן על הציפורניים שלכם מפטרייה ולרפא  בעיה נפוצה כמו רגל ספורטאי ATHLETE FOOT  


השריה במי מלח -


אפקטיבי ? אוהה כן . אל תזלזלו בכוח המלח להשריית הרגליים. המלח מייבש את הרגליים ואם אתם במקרה מעדיפים את השימוש במלח אנגלי , יתקבל גם עור יבש ורך .


רחצת הרגליים עם ליפה לפני השריית הרגליים במים עם מלח , תגרום לתוצאה מהירה יותר וארוכה יותר לאורך זמן. וחשוב לוודא שאתם משתמשים במים חמים כדי לפתוח את נקבוביות הרגל ולאפשר חשיפה מקסימלית למלח.


אם יש חתכים או פצעים פתוחים ברגליים אני הייתי ממתינה .


תה מרווה –


שמרתי את הטוב ביותר לסוף,  תה מרווה מכיל רמות גבוהות של חומצה טאנינית שהוא מכווץ טבעי. הוסיפו 4 או 5 שקיות של תה מרווה לתוך גיגית עם מים חמים ולהניח לתה עד שהוא מתמוסס לגמרי. לאחר מכן להשרות את הרגליים ל- 25 דקות .


התה ימצא את דרכו לתוך הנקבוביות ויחל לעבוד , ייבש וינטרל חיידקים הגורמים לריח. תה מרווה הוא תה חזק מאוד למניעת ריח רע ברגליים לטווח ארוך. נסו זאת הלילה ותתאהבו בתוצאות.


רק לידיעה-


 אחרי שאתם משרים את הרגליים בתה מכל סוג הם יהיו קצת שזופים . אל תיבהלו ,הצבע השזוף נשטף מייד עם סבון ומעט מים.


ואשמח מאוד לשמוע איך הצליח לכם הטיפול 

אודות הכותב:

דבי גז מנכ"ל מוריה צמחים


מומחית לפתרונות טבעיים לכאב


SOS טיבעי שלא כואב


n-painsolution.com


077-5100571

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il