מאמרים - סטנאפיסטים באפלה הדפסה מאתר מאמרים

סטנאפיסטים באפלה

נכתב על ידי שורש מופעי בידור ומוסיקה

[ הדפסת המאמר ]

מופע סטנד-אפ- הוא מונולוג של קומיקאי המופיע על במה או דיאלוג שהוא מקיים עם הקהל ובו הוא מציג מבט שונה על סיטואציות שונות משגרת החיים היומיומית.


אז מתי פעם אחרונה נפלתם מצחוק?! מתי פעם האחרונה הגעתם למצב שבכיתם מצחוק?! מעטות הפעמים..


אני רוצה להכיר לכם סטנדאפיסט בעל יכולת כזאת,מישהו שלא הרבה מכירים, אדם מצחיק מטבעו. 


אז... קבלו בהרבה מחיאות כפיים את.... דניאל חן!!


דניאל חן- יש כאלה שמכנים אותו "הסטנדאפיסט של הסטנדאפיסטים" יכול האלתור והמבט שלו כלפי החיים לא יכולה להשאיר אף אחד אדיש, דניאל בורך בכישרון להצחיק עד דמעות, למה לא רואים אותו בטלויזיה?! למה לא שמעתם עליו?! כמו כל אמן גדול, אור הזרקורים חיי השואו ביז מלאים בלא מעט אנשים אינטרסנטים, שיכולים גם ברגע להפוך אותך לבובה על חוטים.. לאמן אמיתי עם עקרונות קשה לקבל את זה, ולפעמים גם בצדק.


היכן אפשר לראות אותו מופיע? כיום דניאל מופיע בליינים של סטנדאפ ברחבי הארץ, אולי תזכו אותו לראות מתארח באיזה ערב בקאמל קומדי קלאב, או פשוט להזמין מופע פרטי שלו וליהנות מערב מטורף שעלול להימשך גם מעבר למצופה.במארמרים הבאים נפרט קצת יותר על חיים היומיים של הסטנדאפיסטים, איך זה בעצם לחיות ולעבוד במקצוע שהוא לא כ"כ מקצוע, אין משמרות קבועות או החתמת כרטיס בסוף יום, בקיצור חיי אמן!


ולסיום מצורף לינק מתוך המופע:https://www.youtube.com/watch?v=K-E3kConLUA


מקווה שנהנתם, לעוד קטעים של דניאל לחצו... עליו שיעלה פשוט ויפנק אותנו ואת הרשת בסטנדאפ מטורף ומצחיק כמו שרק הוא יודע לעשות.


ליעוץ שאלה או הזמנת מופע 


שורש ייצוג והפקה.


03-6044315


shoreshow.co.il


 


 


 


 


 


 

אודות הכותב:

טל אלמקייס.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il