מאמרים - הדפסה מאתר מאמרים

נכתב על ידי

[ הדפסת המאמר ]

 


 


 


 


רוצה פתרונות סבתא לבריאות ילדך...


אם לילד שלך יש כאב בטן, האף סתום, או עקיצת חרק, רופאים אומרים כי תרופות תוצרת בית הם בדרך כלל הדרך הטובה ביותר לעזור לו להרגיש טוב מהר יותר מהר. טיפולים אלו נבחנו במבחן הזמן ולעתים נדירות קיימות תופעות לוואי, מחירם כמעט כלום, והמוצרים לשימוש כנראה כבר יש בבית. "חלקם, כמו ג'ינג'ר וקמומיל, אף אושרו על ידי מחקרים מדעיים כבעלי השפעות ריפוי", אומר  McClafferty, חבר באקדמיה של רפואת הילדים בתחום המשלים, הוליסטי, רפואה אינטגרטיבית והאמריקנית ורופא ילדים ידוע בצ'אפל היל .


כמובן, תמיד צריך להתייעץ עם רופא הילדים שלך אם הבעיה של הילד נראית רצינית. אבל אם לילד יש כאב קל או פציעה קלה, אפשר למצוא פתרונות 'סבתא ' בכל רחבי הבית .


תה קמומיל לקוליק


תה קמומיל מרגיע כאבי בטן וגזים , ניתן לתת אותו לתינוק כדי להרפות את שרירי המעיים ולצורך הרגעה. חולטים תה מעלי קמומיל יבשים לארבע עד חמש דקות, מקררים לטמפרטורת החדר, ולאחר מכן ממלאים בבקבוק של 30מ"ג . לא מומלץ לתת לתינוק יותר שישיםמ"ג ביום, כדי שיישאר מקום להאכלה הבאה .


סודה לשתייה לעקיצות יתושים


"אמא שלי ז"ל נהגה להכין משחה מסודה לשתייה בשבילי כשהייתי ילדה, וכשניסיתי זאת על הילדים שלי, הם אמרו שזה מנע את הגירוד טוב יותר ממוצרים שקונים בבית מרקחת .


הסודה לשתייה בסיסית ומאזנת את הנפיחות החומצית . מערבבים כפית הסודה לשתייה עם מספיק מים כדי לקבל משחה סמיכה למרוח על העקיצות, ולהשאיר עד לייבוש.


בועות סבון לחרדה


נשימות עמוקות ואיטיות יעזרו לילד שלך להירגע כאשר הוא מרגיש לחוץ, , אומר ד"ר לוני מנהל תכנית כאב ילדים בבית החולים לילדים של UCLA ומחבר מספר ספרי ילדים על כאב . תנו לילד לשחק עם משחק בועות סבון כי במשחק  צריך לנשום ולנשוף, רק דאגו לנשימות איטיות ועמוקות .


בנדנה לכאבי ראש


הנחת מספר קוביות קרח במגבת מטבח תעזור להרגיע את כאב הראש של הילד שלך (אף פעם לא להניח קרח ישירות על העור כי זה ישרוף), אבל קשה להחזיק מגבת עם קרח במשך זמן רב . כדי לשמור על הקרח העטוף במגבת מהחלקה מחוץ למגבת , לחצו על המצח או הרקות קישרו את המגבת עם בנדנה .


 


תה ג'ינג'ר טרי לבחילות בנסיעות


"ג'ינג'ר מונע את ההתכווצויות בבטן שמעבירות מידע למוחו של הילד שלך שהוא מרגיש בחילה", לילדים מגילאי שנתיים ומעלה ,


ניתן להוסיף כפית ג'ינג'ר טרי קצוץ ל-120מ"ג של מים רותחים  לחלוט במשך ארבע עד חמש דקות. אפשר להוסיף מעט דבש כדי לתת לזה טעם טוב יותר. לאחר שהתקרר מעט תני לילד שלך לשתות כחצי שעה לפני הנסיעה .

אודות הכותב:

דבי גז מנכ"ל מוריה צמחים


מומחית לפתרונות טבעיים לכאב


SOS טיבעי שלא כואב


n-painsolution.com


077-5100571

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il