מאמרים - יצירת אתר מראה הדפסה מאתר מאמרים

יצירת אתר מראה

נכתב על ידי עמית מלכא

[ הדפסת המאמר ]

קידום אתר מהיר זאת טועה נפוצה שקיימת בקרב האינטרנט, כדי להגיע לתוצאות איכותיות צריך זמן מינימאלי. בעקבות התחרות העזה בתחום קידום האתרים, ישנם מקדמים רבים שמשתמשים בשיטות פסולות כדי לקדם במהירות את האתרים, אך לאחר עלייה גדולה בעזרת שימוש בשיטות הפסולות, מתחילה ירידה חדה שלאחר מכן לתקן את הנזק ייקח זמן רב יותר.


מונח קידום אתרים פסול נקרא בשפת הקידום Black Hat, אנו נתקלים בשיטות רבות מידי יום של מקדמים יצירתיים שבחרו בדרך הפסולה.


אחת השיטות הבולטות הינה שיטה של בניית אתר מראה, כלומר מקימים אתר אינטרנט שרוצים לקדם בביטוי מסוים ורושמים תוכן לא אמיתי וכמובן שאינו איכותי, כל זה נעשה כדי לחזק את האתרים שברצונך לקדם לטווח הארוך(מוציאים מאותו אתר קישורים חיצוניים לאתרים הרצויים).


כחלק מעבודתנו כחברה לקידום אתרים אנו בודקים את השיטות האלה, בנינו אתר מראה זהה אך ללא קישורים חיצוניים, שיעורי הנטישה שהיו באתר זה היו מטורפים,הרי התוכן אינו איכותי ולכן גולשים רבים הגיעו לדף עם תוכן שלא עונה לצרכים ולכן יצאו ממנו.


אם האינטרס של בעל האתר הוא לקדם בעזרת הקישור החיצוני זה יעזור לו בטווח הקצר להגיע לעמודים הראשונים, אך כדי להגיע לעמוד ראשון ולהישאר בעמוד זה צריך לעשות עבודה איכותית וללכת בדרך הישר כדי שלא תספגו עונש חסימה מגוגל ותיעלמו באופן גורף ממנוע החיפוש.


אני ממליץ לכם לחשוב טוב מאוד לפני שאתם בוחרים מקדם אתרים, מכיוון שנזק שנגרם מקידום אתרים בשיטות פסולות יכול להוביל להרס שאינו בר שינוי,אנחנו לקחנו על עצמנו פרויקטים בקידום אתרים שבהם אתרים התקדמנו בשיטות פסולות ולאחר מכן הושעו ע"י גוגל, הפרויקטים האלה מתומחרים בצורה גבוהה מאוד מכיוון שקשה מאוד להחזיר את הגלגל אחורה!


תזכרו: מה שבא בקלות הולך בקלות!

אודות הכותב:

מפרסם מאמרים מאת צוות כותבי המאמרים המקצועי של חברת Raweb.


בניית אתרים | קידום אתרים | פיתוח אפליקציות לסלולר

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il