מאמרים - ארונות לבית החדש הדפסה מאתר מאמרים

ארונות לבית החדש

נכתב על ידי אוהד הראל

[ הדפסת המאמר ]

ארונות לבית החדש


כאשר אנו נכנסים לבית חדש אחת הפעולות הנדרשות הן לעצב את הבית החדש בריהוט, וילונות, תמונות, ובכל פרטי העיצוב שאנו רוצים לבית, בהתאם לסגנון שבחרנו.


ריהוט הבית תופס חלק נכבד בעיצוב הבית, ובעיקר הארונות שאנו בוחרים לבית החדש, בין אם אנו בוחרים לעצב חדרי ארונות לחדר השינה של ההורים, ובין אם אנו בוחרים ארונות קיר או ארונות הזזה מעוצבים לחדרי השינה של הילדים.


ארונות בגדים בבית נמצאים כמעט בכל חדר בבית ועלינו לדעת לשלב אותם בחלל החדר בצורה כזו שלא יבלטו יתר על המידה, ישתלבו בעיצוב הקיים, ועדיין ישרתו אותנו בצורה אפקטיבית בנוגע לאחסון הבגדים ובנוחיות השימוש בארונות עצמם.


בישראל כיום קיימות מספר רב של חברות מקצועיות אשר מספקות את כל שירותי בניית והרכבת חדרי ארונות כמו גם נגרים פרטיים אשר יכולים לבצע את בניית חדרי ארונות בהתאמה מוחלטת לדרישות שלנו.


אילו ארונות נזמין ?


כאשר נבנה חדר ארונות בבית חשוב שנדע את המידות המדויקות לצורך הרכבת המדפים והמתלים, וכמובן חשוב שנתכנן את המבנה של החדר על מנת שנדע להשתמש בו כראוי ובניצול המקום המרבי עבור אחסון הבגדים.


בדרך כלל כאשר אנו נכנסים לבית חדש, בחדרי הילדים אין חדרים שלמים לבגדים ועל כן רצוי להכין נישה מיוחדת בקירות החדרים לצורך התאמת ארונות בגדים כארונות קיר בתוך הנישות.


ארונות קיר יכולים למצוא לפי הזמנה מיוחדת בהתאם למידות הדרושות או לפי מידות סטנדרטיות של רוב הקירות הקיימים.


את הארונות ניתן להזמין במספר צורות, או ארונות בעלי דלתות נפתחות, שתי דלתות, שלוש דלתות או אפילו ארבע דלתות, או ארונות הזזה אשר מקלות על תפיסת חלל החדר.


ארונות הזזה בנויות כך שהדלתות מורכבות על מסילה וניתנו להזזה בצורה נוחה ובשימוש קל ופשוט וללא שום סיכון בפתיחת הדלתות, שכן דלת של ארון הפתוחה לרווחה יכולה להיתקל בילד המתרוצץ בבית.


מה עושים כדי להזמין ארונות?


כאשר אנו רוצים להזמין ארונות בגדים לבית החדש יש מספר אפשרויות, ראשית אנו יכולים להשתמש בשירותי מעצבת פנים אשר תעזור לנו לרהט את הבית כולו ואת הארונות בפרט, אך במידה והחלטנו לעצב את הבית בעצמנו, אנו יכולים לחפש המלצות ממכרים קרובי משפחה וחברים, אשר כבר הזמינו ארונות בעבר ויכולים להפנות אותנו לחברה אמינה ומקצועית.


כמובן שתמיד נוכל לאתר חברה מקצועית באמצעות רשת האינטרנט, ולמצוא באתרי החברות דוגמאות לעיצובי ארונות מומלצים ולטעמנו.

אודות הכותב:

אוהד הראל 

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il