מאמרים - הדברת עכברים או חולדות, מה עושים נגדם. הדפסה מאתר מאמרים

הדברת עכברים או חולדות, מה עושים נגדם.

נכתב על ידי אסי קליין

[ הדפסת המאמר ]

הדברת עכברים או חולדות בבית בחצר לפני ואחרי הגעתם מומלץ לקרוא ולשמור.


אפשר להשמש במלכודות קפיץ או דבק מומלץ לשים במבה או אבוקדו. הדברת עכברים צריכה להתבצע אם הרבה סבלנות נחישות ותעוזה ללא דעות קדומות וללא הרבה יועצים. הדברת עכברים זה מקצוע לא קל לכן חשוב לחשוב על כל צעד שעושים ללא פניקה מיותרת.


הדברת עכברים בבית או חולדות מתבצעת בדרך כלל לאחר מעשה. על מנת למנוע מהם להכנס אלינו לבית עלינו לדאוג לא להשאיר להם שום פתח. עכברים או חולדות חיים חיים פעילים לחלוטין, בדרך כלל הם פעילים יותר בלילה או לקראת ערב. עכברים וחולדות מתחבאים היכן שלא מפרעים להם, לכן חשוב לא לאגור הרבה ארגזים בבית או בחצר. חשוב לסגור את כל פתחי הביוב, חשוב לסגור חלונות בלילה.


כל העצות הללו לא עוזרות אם כבר העכבר או החולדה בבית, בשביל לתפוס אותם צריך לשחק ב''חתול ועכבר''. צריך לסגור את כל הדלתות בבית והחלונות לאחר מכן לקחת מקל ולדפוק באזור היכן שרואים אותם. לעשות הרבה רעש ואז לתפוס. עכברים וחולדות חכמים מאוד, למעשה הם שורדים חזקים מאוד, בשביל שלא יכנסו לנו הביתה או לחצר עלינו לחשוב כמותם לכן חשוב להכיר את דרכי המחייה שלהם ודרך החשיבה שלהם. צריך לזכור הם לא תוקפים הם מפחדים מאיתנו לא פחות ממה שאנחנו מפחדים מהם! לכן צריך לפעול מהר כאשר רואים סימנים שלהם כמו קקי קטן כמו אורז או סימני נגיסות. לוכד עכברים מומחה יכול לבצע מיגור מהר מאוד אבל אפשר לבצע לבד הדברת עכברים רק צריך את הכלים הנכונים וכמובן אומץ ותעוזה. הדברת חולדות או לכידה מאמר זה הוא על קצה המזלג כמובן באתר שלי יש המון מיגע לפתרון לבעייה זאת.


 

אודות הכותב:

אסי קליין 052-8732060 רמת גן http://www.hadbara-polish.com

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il