מאמרים - מוצרים לבריאות ולייף סטייל הדפסה מאתר מאמרים

מוצרים לבריאות ולייף סטייל

נכתב על ידי גבי ד"ר גב

[ הדפסת המאמר ]

פולני, כבר אמרו לפנינו, זה לא מוצא, זאת השקפת עולם. ומהבחינה הזאת פעם כולם היו פולנים, וחשבו שאין צורך ליהנות, שאם כואב אז כנראה שאין ברירה אחרת. כמה טוב שהתפכחנו מאז ולמדנו לדאוג לעצמנו לא רק ללחם (רצוי מקמח מלא עם גרגרים ועשבי תיבול), אלא גם לפינוקים.

מי שמביאה את ההבנה הזאת לקדמת הבמה היא רשת חנויות ד"ר גב, שמתמחה באביזרי נוחות, בריאות ולייף סטייל. בסניפי ד"ר גב אפשר למצוא היום את האביזרים הכי מתקדמים בעולם לעיסוי מכף רגל ועד ראש - החל במכשירים ידניים עם או בלי סוללות, דרך מכשירים חשמליים (נטענים או לא) וכלה בכורסאות שמצליחות לשחזר את ההשפעה מרגיעה והמשחררת של מעסה מקצועי.

אבל כשמדוברים באקססרויז - זאת רק ההתחלה. בד"ר גב יש היום מחלקה שלמה של אביזרי פינוק שכוללת מוצרים בעלי גוון ירוק, עשויים מעץ ומבוססים על תורות ריפוי בנות אלפי שנים ומנגד אביזרים שהם סטייט-אוף-דה-ארט כשמדובר בטכנולוגיות מתקדמות.

ואם מדברים על פינוק, צריך לזכור שלא רק שוקולד עושה לנו טוב - גם שנת לילה רגועה גורמת לנו להתעורר עם חיוך על הפנים. מה עושה שינה כזאת? חוץ מבן או בת זוג אוהבים ומפרגנים (את זה עדיין אין בד"ר גב), מזרן באיכות גבוהה, כרית אורתופדית שמספקת לעורף את התמיכה שהוא זקוק לה בלי להיות נוקשה מדי הם שני סודות גלויים בהקשר הזה.
סניפי ד"ר גב המחודשים מאפשרים לכם לבדוק ולהתנסות, למשש ולחוש את מגוון האביזרים והפריטים, לקבל ייעוץ מקצועי ולקחת את הזמן שלכם בבחירה ובהחלטה. כי הרי גם שקט נפשי זה חלק מהחיים הטובים.

אודות הכותב:
גבי
שירות לקוחות
ד"ר גב

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il