מאמרים - תוספות לעיצוב חדרי ילדים הדפסה מאתר מאמרים

תוספות לעיצוב חדרי ילדים

נכתב על ידי אדי ברנר

[ הדפסת המאמר ]

וילונות


לוילונות ישנן שתי מטרות עיקריות עבור חדרי  ילדים. ראשית כל, הם מספקים הצללה לחדר. הדבר משמעותי במיוחד עבור חדר שישן בו תינוק אשר ישן גם בשעות הצהריים בהן ישנו אור יום או בחדרים הסמוכים לפנסי רחוב אשר מאירים באור חזק ועלולים להפריע בהרדמות הילדים. המטרה השניה אשר רלוונטית לכולם היא דקורטיבית. הוילון משמש כאמצעי עיצובי לכל דבר. ישנם וילונות בשלל מרקמים, בדים, צבעים וקישוטים. ישנם וילונות העשויים מבד אוורירי יותר ושקוף למחצה וישנם וילונות אטומים יותר. על גבי הוילונות ישנם הדפסים של דמויות שונות, פרחים ועוד. הכל כיד הדמיון הטובה עליכם ולפי טעמו של בעל או בעלת החדר אם הם גדולים מספיק בכדי לקבוע.


 


תאורה


התאורה עבור חדר ילדים היא מגוונת. ישנם סוגים שונים של גופי תאורה שיכולים להתאים וניתן לשלב כמה מהם יחד. סוג אחד הוא מנורת קיר. מנורת קיר באה בשלל דגמים. ישנן מנורות עליהן משובצים חרוזים או אבנים קטנות, ישנן מנורות עם ציורים מתוקים. מנורות קיר יכולות לבוא בצורות שונות. המבחר הוא עצום. ניתן לתלות מנורות קיר מעל מיטות ילדים. גוף תאורה אחר הוא ספוטים. ספוטים נותנים תאורה ממוקדת. הם פחות מומלצים עבור חדרי ילדים בגלל החשמל הרב שהם צורכים. סוג שלישי הוא נורה אשר מולבש עליה אהיל. אהילים הופכים את האור למעט עמום יותר ונותנים אווירה רכה בחדר. ישנם אהילים מחומרים שונים כולל חומרים מיוחדים כמו נייר אורז ועבור ילדים ישנם אהילים מעוצבים בשלל צורות כמו פרח, מטוס ועוד. בקרבת מיטות ילדים או במקום אחר בחדר ניתן להכניס לשקע בעת הצורך מנורת לילה קטנה.


 


שטיחים


לשטיח ישנה משמעות רבה בעיצוב חדר ילדים. השטיח מכניס חום ורכות לחדר. הוא חיוני כמובן בחורף כאשר הרצפה קרה מאוד. בקיץ ניתן גם להוציא אותו מהחדר אם הוא מחמם מדי. לשטיח גם תפקיד עיצובי. הוא מכניס צבעוניות רבה. שטיחים עבור חדרי ילדים באים עם דמויות אהובות כמו פו הדב, נסיכות ועוד, ובשלל קישוטים וצבעים מרהיבים. אם החדר מעוצב על פי קונספט מסויים ניתן להתאים את השטיח אליו.

אודות הכותב:

רהיטי גבעת ברנר מצטיינים באיכותם, הנובעת מההקפדה המירבית על רמת הגימור ומהשימוש בחומרים המובחרים ביותר בשוק.השירות שלנו הינו אחד ממרכיבי המצויינות של רהיטי גבעת ברנר ובא לידי ביטוי החל מהשלב בו הייעוץ המקצועי הניתן בתכנון הסלון, חדר השינה ,חדרי ילדים, ובהמשך בשלב ייצור רהיטים איכותיים ללא פשרות, הובלתם והרכבתם בבית הלקוח, ובסיומו של התהליך אתם נהנים מהאחריות רבת השנים שאנו מעניקים למוצרינו

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il