מאמרים - הדפסה מאתר מאמרים

נכתב על ידי

[ הדפסת המאמר ]

העל חושי..


כמה אתם באמת יודעים בנושא המוסבר במילים ה על חושי, מה שקרוי מעבר לחושים,  ואיך זה קשור למילה תיקשור.


 


אנשים שואלים אותי לא פעם מה הוא ה תקשור ואיך בעצם מקבלים מידע. זו שאלה שנשאלת כל הזמן כחלק מחשבתי של רוב האנושות שמתלבטת, מנתחת, מסבירה מונחים שונים ויכולה להגיע אך ורך למסקנות חלקיות כחלק מפילוסופיה, אך למעשה כל הסבר בנושא העל חושי הוא מאין הטעייה שהשכל יוצר, זה אותו שכל בו אתם משתמשים בחיי היום יום, זה שמבין ורגיל לטפל בכם דרך הפסיכולוגיה המודרנית.


 


העל חושי הוא כמו שהוא נקרא ונשמע -  מעבר לחושים הרגילים, זה שמעבר לכל כלל אנושי, מעבר לראייה האנושית, מעל ה הגיון  אותו אתם חווים וכמעט כל הזמן.


 


אתן כאן אחת הדוגמאות הפשוטות / אחת האפשרויות שמוכרות לכם מחייכם שמתחברת בקלות לנושא ראיה על חושית והקשר של זה לתיקשור:


 


לא פעם תמצאו עצמכם יושבים עם עצמכם, אולי מהורהרים ועייפים מיום עבודה עמוס, במיוחד כשעשיתם דבר מה מעייף מאוד, זה  יכול להיות רגע בו מתכהה בכם החשיבה, כאילו מתנתקת מכם ואתם חווים מקום שהוא "כאילו שום מקום", כשלפתע תראו מאין בדמיונכם מראה שלא קשור לשום דבר אותו אתם מכירים בחיים: ברווז או עוף מים שעומד לבדו ועומד להיכנס למים. מראה הציפור שלוו מאוד, הוא מנקה עצמו במקור ונכנס למים, צבעו לבן עם פסים בצבע אפור. ( הציפור - רק בכדי לתת לכם דוגמא)


 


מראה זה הוא פשוט מאוד, אולי יום יומי אך גם על חושי, כי ראיתם אותו לרגעים ספורים  בחלום בהקיץ אך כמציאות.


 


לפעמים תעברו הלאה כאילו לא קרה כלום ותתמקדו בעשייה יום יומית כל שהיא ,משהו ארצי אותו עליכם לעשות וסביר להניח שתשכחו מזה, אך ראיה על חושית זו יכולה להיות הרבה יותר במידה והיא מדברת אליכם, היא יכולה להיות מסר על חושי, תקשור שקיבלתם לגבי נושא מסוים שמבקש להגיע אליכם כמסר.


 


במידה ואתם במצב מתאים בו פנימיותכם רוצה לתת לכם מסר ואתם במצב של קבלה, תוכלו לקבל מראיה קטנה זו מסר גדול ומשמעותי, מסר תיקשור,  מסר אינטואיטיבי שיחבר אתכם למשהו חשוב בחיים שיכול להיות בכל תחומי החיים, תלוי למה אתם מתחברים  או פתוחים באותו רגע נתון.


 


אותו ברווז מים אותו ראיתם בחלומכם בהקיץ , זה ששוחה במים רגועים, טובל  ראשו במים יזכיר לכם  אולי שלווה מה היא. אם הייתם קשובים אזי קיבלתם מסר תקשור ברגע נתון מסוים בנושא שלמות ,מנוחה, אהבה עצמית, אולי חופשה לה אתם זקוקים, אולי משהו שכבר לא  נכון לכם כיום.  מסר תקשור  על חושי קטן זה יכול להיות בעצם מסר תקשור משמעותי ביותר הרומז, מוסר לכם תובנה פשוטה וחשובה לגבי חייכם, , משהו משמעותי ששכחתם לגעת בו בזמן האחרון.


 


מסיבה שבני האדם מזדהים באופן משמעותי עם גוף החומר, אזי כל חלום בהקיץ נדחק הצידה ונשכח כי חיי החומר דורשים את שלהם במלואם.


 


התייחסו למסרים על חושיים קטנים המגיעים אליכם דרך חלומות בהקיץ, הם בעצם תיקשורים קטנים שמגיעים מפנימיותכם בכדי לשקף לכם משהו.


 


בהצלחה בדרך החשובה אל עצמכם,


צבי בן עמי - מתקשר רוחני  ומראה דרך,


כירולוגיה רוחנית

אודות הכותב:

שמי צבי. מתקשר ומכוון לחיים דרך קריאה בכף היד - כירולוגיה רוחנית, כשאני קורא בכף ידכם, אני רואה מעבר לקווים, את מהות האדם ורבדיו. ביכולתי לעזור לך במציאת דרך במבוך החיים.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il