מאמרים - על מה לשים דגש בעת פניה למעבדת תיקון אייפון הדפסה מאתר מאמרים

על מה לשים דגש בעת פניה למעבדת תיקון אייפון

נכתב על ידי שמילה שלומי

[ הדפסת המאמר ]

במספר השנים האחרונות בהן מכשיר האייפון נכנס אל לבבותיהם של חובבי הטכנולוגיה, הגאג'טים ומכשירי הסלולאר בישראל ובעולם כולו, אנו נוכחים לדעת כי קמות מעבדות שונות המציעות תיקוני אייפון שצצו להן כפטריות אחרי הגשם. אין ספק כי מרבית המעבדות לתיקון אייפון ודאי מקצועיות ונותנות שירות מקסימלי ללקוחותיהם. עם זאת, רצוי להכיר מספר פרמטרים הכרחיים שאותם יש לקחת בחשבון ולשים עליהם דגש בעת פנייה לאחת ממעבדות תיקון אייפון שתבחרו.


פניה למעבדת אייפון – שלב א – שיחה טלפונית


כאשר אתם פונים לראשונה למעבדת אייפון כדאי שתוודאו שהאייפון שלכם נקי מתקלות תוכנה שיצופו בעת בדיקת qc במעבדה. לעיתים קיימת תקלה מסויימת באייפון שהלקוח איננו מייחס לה חשיבות גבוהה במיוחד אך במבט לאחור עשוי להתברר כי תקלה זו גוררת תקלה נוספת שניה במספר. כלומר, יתכן שרכיב אחד מקולקל באייפון אחראי להווצרותן של שתי תקלות בשתי מערכות שונות ובהדרכה טלפונית פשוטה יוכל נציג מעבדת אייפון להנחות את הלקוח איך עליו לפעול על מנת לתקן את הבעיה או לתת הערכה מדוייקת יותר של עלות תיקון אייפון במידה ונדרש. לסיכום, חשוב לפרט את כל התקלות שקיימות באייפון על מנת שטכנאי מעבדת אייפון יוכל לתת את המענה היעיל, המהיר והמקצועי ביותר.


פניה למעבדת אייפון - שלב ב – הגעה למעבדה


 בשעה טובה הגעתם למעבדת אייפון אחרי תלאות רבות. בשלב המפגש הראשוני עם טכנאי מעבדת האייפון תוכלו להבחין אם לפניכם מעבדה מקצועית או סתם חנות למכירת אביזרי אייפון שאיננה מתמקצעת בתיקון אייפון כלל ותוכלו לגלות זאת על פי הציוד הנמצא במקום.


פניה למעבדת אייפון - שלב ג – הסבר התקלה


הסבר התקלה באייפון שלכם צריך להיות מפורט ככל הניתן ואם הבחנתם בתקלות נוספות יש לדווח לטכנאי עליהן. שלב אימות התקלה מול אנשי צוות המעבדה הוא השלב החשוב ביותר בעת אתם ניגשים למעבדת אייפון. פירוט נכון ומקיף של כל התקלות במכשיר האייפון, גם אם נראות לכם שוליות, יוביל לתיקון מהיר של התקלה ולתמחור מקצועי ומדוייק. זיכרו שעליכם לשאול כמה זמן יקח התיקון ומה עלותו על מנת שלא יהיו לכם הפתעות בעתיד. במידה ותיקון התקלה עלול לקחת יותר מיום-יומיים וודאו האם אתם זכאים למכשיר חלופי.


פניה למעבדת אייפון - שלב ד – קבלת המכשיר


לאחר תיקון המכשיר על הלקוח לבצע בדיקה שהתקלה בגינה הגיע לצורך תיקון אייפון אכן נפתרה ולא תצריך ממנו הגעה מחודשת למעבדה. אל תתביישו לבדוק את המקשים, הכפתורים, לבדוק שניתן לגלוש באינטרנט, לבדוק שניתן להוציא שיחות ובזמן שיחה המסך כבה, לבדוק שמבחינה חיצונית המכשיר נראה תקין, יפה וחלק. אם בכל זאת אינכם מרוצים, או לא בטוחים כי התקלה במכשיר תוקנה עד תום, אל תהססו לפנות מיידית לצוות המעבדה בעודכם נוכחים במקום.

אודות הכותב:

פינקי פון מעבדת אייפון בתל אביב

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il