מאמרים - השכרת ציוד הגברה - כל מה שרציתם לדעת הדפסה מאתר מאמרים

השכרת ציוד הגברה - כל מה שרציתם לדעת

נכתב על ידי יאיר זילברמן

[ הדפסת המאמר ]

בימינו, קשה להיתקל באירוע ללא מוזיקה, ומכיוון שכבר התרגלנו לכך, התרגלנו גם לצפות לאיכות צליל מסוימת. ללא ספק מדובר באחד האלמנטים החשובים בכל אירוע.


השכרת ציוד הגברה מאפשרת לבעלי האירוע לשכור את כל הציוד לו הם זקוקים, ובנוסף ביכולתם לשכור צוות מקצועי בכדי שיתפעל את הציוד ביום האירוע. חשוב כמובן לבחור חברת הגברה מקצועית ואיכותית שתדע להציע את הפתרון המתאים ביותר לפי אופי וגודל האירוע. השכרת ציוד הגברה מקצועי הופכת כל אירוע לחגיגה אמיתית.


ציוד הגברה


קיימות רמות ואיכויות שונות של ציוד הגברה. המפרטים משתנים לפי הצרכים שהוגדרו ולפי איכות השמע שנדרשת באירוע – רוב האירועים אינם דורשים את ציוד ההגברה הטוב ביותר, אלא ציוד באיכות סבירה מספיק על מנת שהאורחים באירוע יוכלו לשמוע וליהנות מהצליל או מהמוזיקה. האוזן של האדם הממוצע בד”כ לא מרגישה בהבדל משמעותי בין רמקול טוב לרמקול מעולה, כך שלא בהכרח צריך “להשתגע” ולקחת את הכי טוב.


השכרת ציוד


ניתן להשכיר את כל סוגי הציודים – רמקולים, מיקרופונים, מיקסרים, מגברים, סאב-וופרים, כלי נגינה ועוד.


כמובן שכבלים, סטנדים, גנרטורים וכל שאר הציוד הנלווה נלקח בחשבון וניתן להשכרה גם כן.


חברות רבות מציעות שירותי השכרת ציוד הגברה, אך ישנם הבדלים רבים ביניהן. ישנן חברות קטנות וישנן גדולות. ישנן כאלו המייבאות ציוד בעצמן. וכמובן שהן גם נבדלות ביניהן ברמת השירות והידע המקצועי והטכני.


השכרת ציוד הגברה בהתאמה אישית


חברות הגברה מציעות ייעוץ כדי להבטיח בחירת ציוד שמתאים לדרישות הספציפיות ולמקום שנבחר לקיום האירוע. גודל האירוע וסוגו, גם הם פרמטר בסיסי. אירועים קטנים (המונים עשרות אנשים) לא דורשים ציוד רב – לפעמים די בזוג רמקולים מוגברים. אירועים גדולים יחסית דורשים ציוד הגברה נוסף. בד"כ מדובר גם במערכת הגברה יותר גדולה, עם יותר רמקולים, מיקסר גדול וכד'. במקרה שיש הופעה של להקה, נדרש ציוד מיוחד גם לשם כך.


אז בין אם פתחתם בית קפה וריבוי ההוצאות לא מאפשר לכם כרגע להוציא אלפים רבים על מערכת סאונד איכותית ובין אם פשוט קוסמת לכם הנוחות של שירות טכנאים “עד הבית” – כנראה שהשכרת ציוד הגברה זהו הפתרון עבורכם.


כדאי לדעת גם כי חלק מהחברות המשכירות ציוד הגברה מציעות בנוסף לכך גם פתרונות תאורה כגון פנסים חכמים, לייזרים, ספוטים וציוד להקרנת וידאו. השכרת ציוד הגברה מקצועי יכול לעזור רבות בהפקת אירוע מוצלח עם סאונד ותאורה באיכות גבוהה שעומדים בדרישות האירוע ובציפיות הקהל.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il