מאמרים - מספר טיפים שיעזרו לך לבחור גיטרה למתחילים הדפסה מאתר מאמרים

מספר טיפים שיעזרו לך לבחור גיטרה למתחילים

נכתב על ידי מוש שי

[ הדפסת המאמר ]

אחד הדברים שצריכים לדעת תלמידים אשר מתחילים את דרכם בלימוד גיטרה הוא איך לבחור את הגיטרה אשר תתאים להם באופן ספציפי. אם אתה רוצה לדעת איך לנגן בגיטרה והינך מתחיל, אני ממליץ, בתור מורה לגיטרה, על מספר טיפים שיוכלו לסייע לך. למען האמת גם נגני גיטרה מנוסים יוכלו לתת לך טיפים דומים, אבל פעמים רבות הם ידברו וימליצו על מה שמתאים להם כנגנים מנוסים, ולא בהכרח יתאים לך בתור נגן מתחיל המחפש גיטרה למתחילים.


המלצה 1 – חשוב על התקציב ועל המחיר אותו תרצה להוציא בקניית גיטרה. לא אתן לך המלצה לקנות גיטרה למתקדמים אשר עולה אלפי דולרים, אך גם לא אוכל, בתור מורה לגיטרה, להמליץ לך לקנות גיטרה זולה מאד. בדרך כלל מחיר הוגן וסביר ללימוד גיטרה למתחילים יהיה בסביבות כמה מאות דולרים (150$). מחיר זה יוכל לסייע לך לשמור על מסגרת תקציבית, ועדיין ליהנות מגיטרה בעלת צלילי נעים ואיכותי.


המלצה 2 – חשוב על סוג הגיטרה בה תרצה לנגן. האם היית רוצה לנגן בגיטרה אקוסטית, גיטרה קלאסית או חשמלית? לכל אחת מסוגי הגיטרות תזדקק למורה לגיטרה בעל מאפיינים שונים, אשר ילמד בצורה אחרת איך לנגן בגיטרה. שאל את עצמך מה תרצה להשיג במהלך לימוד גיטרה, ואז יהיה לך קל יותר להחליט איזה סוג גיטרה מתאים לך.


המלצה 3 – חשוב על צרכיך, ועל מאפיינים או אמצעים אחרים להם תזדקק. למשל, האם תצטרך גיטרה אקוסטית בעלת חיבור למגבר? תוכל לענות על שאלות אלה, אם תנסה לחשוב על השימוש שתעשה בגיטרה או בידיעותיך המוסיקליות.


המלצה 4 – בחר את הגיטרה המתאימה לך בגודלה. הגיטרה אשר קיימת בגודל הסטנדרטי, לא תמיד תתאים למי שלומד איך לנגן בגיטרה, או כשאתה בוחר גיטרה למתחילים. במבט שטחי, כל הגיטרות נראות בגודל אחיד, אולם אם תבחן אותן בזהירות, תוכל לראות כי הן קיימות בגדלים שונים, המתאימים לאנשים שונים. תרצה להרגיש בנוח עם הגיטרה אותה תבחר, לכן תוכל לנסות לנגן עליה ולהחזיק אותה לפני הקנייה. ההמלצה שלי, בתור מורה לגיטרה, היא לחפש טוב עד אשר תמצא את גודל הגיטרה המתאים לך.


המלצה 5 – שמע את הצליל אותו מפיקה הגיטרה. לפעמים זה יהיה מבלבל לשמוע חוות דעת מחברים או מהמוכרים בחנות לגבי הצליל האהוב ביותר. נסה להימנע מלשמוע עצות אלו, והקשב לקולך הפנימי ולאינטואיציות שלך אשר יוכלו להוביל אותך לצליל הגיטרה הטוב ביותר עבורך. כשתמצא את הגיטרה אשר נשמעת לך, נראית לך ומתאימה לך מבחינת גודלה ונמצאת בתקציב עליו החלטת- לך על זה, והתחל את לימודי הגיטרה, כשאתה שבע רצון מבחירתך.


המסקנות הינן כי קניית גיטרה למתחילים הינה תהליך פשוט, כאשר אתה ידע מה לחפש ומה לרצות. עקוב אחר המלצות אלו עוד היום, וקח לך מורה לגיטרה אשר מוצא חן בעיניך, ותהנה מהתהליך.


בהצלחה.

אודות הכותב:

מוש שי מורה לגיטרה www.guitarlesson.co.il          

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il