מאמרים - האם אין עוד מה לגלות בתחום הציוד לגני ילדים ? הדפסה מאתר מאמרים

האם אין עוד מה לגלות בתחום הציוד לגני ילדים ?

נכתב על ידי משה עטיה

[ הדפסת המאמר ]

"אין עוד מה לגלות בתחום הציוד לגני ילדים וכל מה שנותר הוא לשכלל את הערך הלימודי של כל צעצוע ופריט בגן"
יותר ממאה שנה אחרי ,גני ילדים רבים שהתקבצו אתמול "בטיימס סקוואר" במנהטן לרגל יריד הציוד לגני ילדים העולמי תהו אם באמת יש עדיין מה לחדש בתחום.

את התשובה לכך היתה אמורה תצוגת הציוד לגני ילדים להציג אתמול בהשקה חגיגית במיוחד באולם  ה"רדיו סיטי" בלב מנהטן. אולי כדי לחפות על  הקושי לחדש בתחום. ההשקה עצמה היתה בומבסטית במיוחד. החברות הקוריאניות כבשו לחלוטין את מתחם הטיימס סקוואר והציבו בו שלטי ענק עם כיסוי בנוסח "היו מוכנים לפעילויות לגני ילדים הבאות ?". מתחת לשלטים אלו ככל הנראה מופיעה תמונתו המסתורית של הציוד הנחשק... מערכי שיעור הנמצאים בתוך ערכות סדורות.
במהלך חגיגת תצוגת הציוד לגני ילדי ילדים בלטו במיוחד מוצרים בעלי הערך החינוכי והיכולת להפוך כל צעצוע צבעוני ורעשי ןחלק מציוד לימודי לגני ילדים. כמו למשל הציוד לגני ילדים שעוסק במדעי הטבע  לפעילויות חוג חיות שהוצגה ביריד כחלק תוכנית אתגרית למצטיינים,אשר פותחת לפני בוגריה את מירב מסלולי ההמשך הכשרה מתקדמת בכל מדעי הטבע ל הרך.

בכל הנושא של מוזיקה וצלילים ניתנו הגדרות מסודרות מה נכון ומה הכי חדשני להשמעה והשנה ההמלצה היא למוזיקה גדולה יותר וסוחפת יותר. לקראצ האביב הציוד לגן ילדים פורץ בפסטיגל צלילים ייחודי אשר מביא עימו מוסיקה אותנטית מהרקע התרבותי הייחודי של כל גן ילדים בכל מדינה בעולם. ההמלצה להכניס את הילדים לפעילות חוויה מיוחדת דרך שער של חוג חיות למשל או כל פעילות בגן  הנצמדת לציוד לגני ילדים מתאים ולא בערבוב של פריטים הנוגעים לנושאים שונים. פעילות לגני ילדים המדברת על ירושלים צריכה להכניס את הילדים לסמטאות החבויות של העיר העתיקה לקול צלילי זמר עתיק  וקסום,שימלא את האוויר וימשוך אליו מנגינות מרחבות ומפינות וצלילים מיוחדים מכלים שונים חוברים יחד למוסיקה מדהימה ומרגשת חובקת עולם ,מנגינת העיר העתיקה.

אודות הכותב:

רעיון בקרטון- ציוד לגני ילדים ומרכז חוגים והעשרה. ערכות הפעלה עם מערכי שיעור להפעלה ע"י הגננת. כל ערכת הפעלה מקיפה נושא אחד ומלאה בשלל ציוד,לוחות תוכן,לוחות הפעלה,הפעלות מגוונות, וחוברת הוראות הפעלה לגננת עם כל השירים והרעיונות. חוגים לגני ילדים:חוג חיות,חוג אנגלית,חוג חשיבה 

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il