מאמרים - קניית טבעות אירוסין- טבעות מעוצבות הדפסה מאתר מאמרים

קניית טבעות אירוסין- טבעות מעוצבות

נכתב על ידי מאור גולן

[ הדפסת המאמר ]

אם יש מזכרת שעתידה להישאר אצלך לכל החיים היא הטבעת שקיבלת במעמד המיוחד שבו בחיר ליבך ביקש את ידך. הערך הרגשי שלך כלפי הטבעת מושפע מגורמים רבים כמו, ייחודיות הטבעת, העיצוב והמראה שלה, עד כמה היא מקורית ועד כמה היא משדרת יוקרה. טבעות אירוסין ניתנות לרכישה בחנויות שונות בקניון, או שניתן לערוך הזמנה אישית דרך מעצב תכשיטים.

הבחירה לקנות טבעות אירוסין דרך מעצב הוא דרך חנויות תכשיטים היא לא פשוטה ולכל אחת מהן יש את היתרונות והחסרונות שהיא טומנת בחובה. במאמר שלפניכם אנסה להציגם ביתר בירור על מנת להקל על הבחירה ועל הליך החיפוש אחר הטבעת המושלמת עבור בחירת הלב המיועדת.


קנייה של טבעות אירוסין בחנויות תכשיטים- יתרונות וחסרונות

היתרון העיקרי שבקנייה של טבעות אירוסין בחנויות שנמצאות בקניון הוא מחירן הזול, יחסית והנגישות המיידית שלהן. כל חנות תכשיטים מציעה קטלוגים קיימים של סוגים ודגמים רבים של טבעות, באופן זה ניתן לבחור ביתר קלות טבעת עבור הכלה לעתיד מתוך מגוון הדגמים הרחב שמוצג בקטלוג. מהרגע שנעשתה הבחירה, אין שום צורך בהמתנה מרובה עד שהטבעת תהיה מכונה, כל מה שנותר לעשות הוא לשלוף את המזומנים מהכיס ולשלם עבור הטבעת.


טבעות מעוצבות

טבעות שנעשו על ידי מעצב תכשיטים בהתאם להזמנה אישית נקראות טבעות מעוצבות, מלאכת ידו של אומן תכשיטים. טבעות מהסוג הזה נודעות לטובה בשל ייחודיותן ובשל העובדה שלא ניתן לראות אותן על שום אצבע של אף אישה אחרת. טבעות אלו הן טבעות מושקעות ומיוחדות במינן משום שהן מקרינות ומשקפות את האופי והטעם האישי והאמיתי של האישה, ונעשו בהתאם לבקשתה המסוימת.

טבעות מעוצבות יכולות להיעשות באופנים שונים של עיצוב בהתאם לשימוש בחומרי גלם כאלה ולא אחרים. ניתן לבחור חומרי גלם מתוך מגוון רחב של חומרים, מה שמאפשר לזוג הצעיר להמציא ולתכנן את הטבעת בהתאם להעדפותיו האישיות.


פס ייצור המוני או עיצוב בהתאמה אישית?

הקריטריון להכרעה בין קנייה בחנות תכשיטים לבין קנייה דרך מעצב פרטי הוא, כמובן המחיר. ראשית, עליכם לחשב את התקציב
שעומד ברשותכם ואת מידת ההשקעה שאתם מוכנים להוציא עבור הטבעת. כאמור, טבעות נישואין, מלאכת ידו של אומן או צורף תכשיטים, הן מושקעות ומקוריות אך לא בהכרח יותר יקרות מטבעות שמציעות חנויות התכשיטים למיניהם.
נתון זה יוצר העדפה משמעותית לקניית הטבעת דרך מעצב, הן בזכות העובדה שהטבעת אכן מסוגלת לשקף את האופי הייחודי של בני הזוג והן בזכות העלות הנמוכה יחסית של הטבעת.

אודות הכותב:

מאור תכשיטים - טבעות אירוסין. חברת מאור תכשיטים נוסדה בשנת 1999 על ידי יהלומן בלגי בעל ותק של למעלה מ-35 שנה בתחום היהלומים והתכשיטים. 


www.mjm.co.il

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il