מאמרים - עיצוב פנים- הופכים חלל ריק למקום עם סטייל הדפסה מאתר מאמרים

עיצוב פנים- הופכים חלל ריק למקום עם סטייל

נכתב על ידי אלין גורסקי

[ הדפסת המאמר ]

נמאס לכם ממראה הדירה או הבית בו אתם מתגוררים? רוצים לחדש את חלל המגורים שלכם? מעוניינים ליהנות משירות מקצועי שיעניק גם לכם עיצוב ייחודי משלכם? זה הזמן לדעת הכול על שירותי עיצוב פנים המוענקים לכם על ידי בעלי מקצוע איכותיים מתחום העיצוב, האדריכלות וה-הום סטיילינג.


שירותי עיצוב פנים מיועדים לכל אחד ואחת מכם המעוניין לבצע בחלל המגורים העומד לרשותו שינוי כזה או אחר, שיאפשר לו ליהנות לא רק ממראה חזותי מרהיב, אלא גם מניצול פונקציונאלי של המרחב הדירתי העומד לרשותו. עיצוב פנים הוא למעשה הגדרה כוללת המתייחסת לכל חללי הדירה, המשרד, המבנה או הנכס העומד לרשותכם.


המרחב הדירתי שלכם- הידע המקצועי של מעצב הפנים!


כל הליך של עיצוב פנים מתחיל בהגדרת החלל והמרחב הדירתי או המשרדי בהתאם לצרכי דייריו והעושים בו שימוש. עיצוב פנים חייב להתבצע תוך כדי אפיון הצרכים השונים שלכם בתוך המרחב הדירתי, וזאת על מנת לאפשר לכם "ניצול" חכם יותר של השטח העומד לרשותכם, וכמו כן, ניצול פונקציונאלי של המרחב. עיצוב פנים בדירות ובתים פרטיים מתמקד בכל אחד מחללי הדירה השונים באופן נקודתי, ולעיתים ניתן לאפיין את מטרות העיצוב במסגרת הגדרת קונספט עיצובי לכל חלקי הדירה, לדוגמא: עיצוב פנים באווירה כפרית, הייטקיסטית, אירופאית וכדומה.


עיצוב פנים מתבצע על פי תכנון יסודי וקפדני של כלל המערכות הנלוות להליך העיצוב, כגון: תשתיות חשמל, תאורה, מיזוג אוויר, אינסטלציה ועוד. במקביל, עיצוב פנים עוסק באופן ישיר במיקום והצבת פריטי הריהוט בתוך חלל הדירה או המשרד, וכל זאת לאחר גיבוש רעיונות יצירתיים ופונקציונאליים לעיצוב הדירה או המשרד.


הטכנולוגיה בשירות העיצוב!


כיום, מעצבי פנים רבים מאפשרים לכל אחד ואחת מכם ליהנות מהדמיות תלת מימד המאפשרות לכם להתבונן בתוצאה הסופית של הליך העיצוב עוד בטרם תחילתו. הדמיות התלת מימד הן כלי העבודה המרכזי של מעצב הפנים המודרני, והן מסייעות לו להמחיש לקהל לקוחותיו את אפשרויות העיצוב השונות. בנוסף, הדמיות התלת מימד מאפשרות לכל אחד ואחת מכם לבחון מספר רב של חלופות עיצוב, התאמת צבעים, פריטי ריהוט, ניצול מרחבים דירתיים ועוד, ורק לאחר שתגיעו לגיבוש ההחלטה האידיאלית ביותר עבורכם, יחלו העבודות העיצוב בפועל.


הליך עיצוב פנים המיושם באמצעות טכנולוגיית התלת מימד מאפשר לכם לבחור פריטים גדולים כקטנים בכל מרחבי הדירה העומדת לרשותכם, לרבות, בחירת צבעי הריפוד של רהיטי הבד שלכם, בחירת טקסטורות צבע לקירות הדירה, בחירת ידיות לארונות הקיר או המטבח, בחירת צבע אריחי הקרמיקה בחדרי האמבט ועוד מגוון נרחב של פריטים שיתאימו בדיוק לסגנון העיצובי שלכם.


זה הזמן להכיר מקרוב את היכולות המקצועיות של מעצבי הפנים היצירתיים והמוכשרים הפועלים בתחום זה, זה הזמן להכניס רענון ועיצוב שונה למרחב הדירתי שלכם, זה הזמן להום –סטיילינג אמיתי ואיכותי במיוחד!

אודות הכותב:

בעלת חוש מפותח לעיצוב, חובבת את כל נושא עיצוב פנים הבית, הסביבה והמשרד. מתעניינת מאוד בנושא הנדל"ן.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il