מאמרים - אבני חיפוי - קשה לבחור אך מדובר בתוספת משמעותית לעיצוב הבית הדפסה מאתר מאמרים

אבני חיפוי - קשה לבחור אך מדובר בתוספת משמעותית לעיצוב הבית

נכתב על ידי עמוס ראובן

[ הדפסת המאמר ]

כללי
אבני חיפוי ניתן למצוא מסוגים שונים, גדלים שונים, צבעים שונים, טקסטורות שונות, עובי שונה וגוונים שונים. כל אלה הן אפשרויות רבות של אבנים אשר יתאימו בצורה אופטימאלית לשטח החיפוי וכמובן, גם יענו על טעמכם. כאשר תחפשו אבני חיפוי, כדאי שתהיו מודעים לכל החלופות השונות ולא תמצאו את עצמכם מתפשרים על אבנים שאתם לא שלמים איתן. האופציות הרבות והמגוונות מאפשרות להשיג תוצאה מושלמת הן מבחינה עיצובית והן מבחינה פונקציונאלית, גם כאשר מדובר באבנים לצורך חיפוי פנים וגם אם אתם מעוניינים דווקא בחיפוי חוץ.
אז אם אתם מעוניינים לייחד איזשהו חלל או חדר בבית או לתת טאץ' עיצובי קסום למבנה חיצוני – כנראה שהתשובה שלכם היא שימוש באבני חיפוי.  

אבני חיפוי – חיפוי פנים וחיפוי חוץ
אבני חיפוי יכולות לשמש כאמור, הן לחיפוי קירות הבית והן לחיפוי הקירות החיצוניים של המבנה. יש כאלו שעושים אף שימוש באבני חיפוי לצורך חיפוי וריצוף הגינה.
באופן כללי, ישנם הבדלים בין האבנים המשמשים לחיפוי פנים לסוג האבנים המשמשים לחיפוי חוץ וחשוב להיות מודעים להבדלים הללו לצורך קבלת תוצאות יפות ופונקציונאליות.
אם חשקתם ברכישת אבנים לצורך חיפוי חוץ, חשוב שתדעו שלצד האותנטיות והמראה האטרקטיבי שחיפוי זה יוצר, יש לו גם הרבה יתרונות פונקציונאליים כמו רמת הגנה גבוהה מפני מזג האוויר, יכולת ספיגה נמוכה וגם כל נושא התחזוקה של חיפוי אבן שכזה הוא מינימלי ולא דורש עבודה מיוחדת.
לעומת זאת במידה ואתם מחפשים אבנים לצורך חיפוי פנים, חשוב שתהיו מודעים לעיצובים הקסומים והעתיקים אותם יש באפשרותכם ליצור. אבן לחיפוי פנים יוצרת מראה ייחודי ודווקא המראה המיושן הזה, הוא מה שמוסיף המון שיק וקסם לעיצוב הבית. אבני חיפוי רבים מיובאים מאירופה ובהתאם יוצרים מראה עיצובי אירופאי חמים ונעים.


אפשרות נוספת לחיפוש אבני חיפוי, היא לצורך חיפוי הרצפה הן בריצוף פנים והן בריצוף חוץ. חיפוי לרצפה, יכול להעניק לבית טאץ' עיצובי ייחודי ובנוסף, האבנים שומרות על מראן ועיצובן שנים ארוכות (במידה ומתחזקים אותם נכון), כך שתוכלו ליהנות מהמוצר במשך שנים רבות.אבני חיפוי – עתיק זה הכי חדיש שיש

האדריכלות והעיצוב מושפע משמעותית מטרנדים שהיו בעבר, באבני חיפוי נהגו להשתמש כבר במאה התשע עשרה. רק שהיום עם כל הטכנולוגיות המתקדמות, ניתן לקבל תוצרים הרבה יותר מרשימים ומתאימים לתקופתנו. באמצעות אבני חיפוי ניתן גם ליהנות ממראה עם הרבה אופי וגם להעניק לכל חלל מראה חדשני ואטרקטיבי. אז אם אתם מעוניינים להוסיף טאץ' עיצובי מעניין ועם הרבה אופי, חיפוי אבן ייתן לכם קרוב לוודאי מענה מושלם.

אודות הכותב:

 


אודות


חברת "בריק אנטיק" מייבאת ומשווקת לבנים עתיקות, בריקים ומגוון גדול של אבני חיפוי נוספות מיצרנים רבים באירופה, לצורך חיפוי אבן של קירות חוץ ופנים בבית, בשטחים חיצוניים, בעסק ובכל מקום מתאים. מגוון גדול של בריקים באתרנו המחודש:


http://www.brickantique.com


   

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il