מאמרים - שתי עסקאות ענק לסרגון באפריקה: סרגון נטוורקס מרחיבה את השליטה בשוק הרשתות האלחוטיות באפריקה ומדווחת על שתי עסקאות ענק בהיקף של 28 מיליון דולרים הדפסה מאתר מאמרים

שתי עסקאות ענק לסרגון באפריקה: סרגון נטוורקס מרחיבה את השליטה בשוק הרשתות האלחוטיות באפריקה ומדווחת על שתי עסקאות ענק בהיקף של 28 מיליון דולרים

נכתב על ידי יעל סער טייב

[ הדפסת המאמר ]

סרגון נטוורקס, הספקית המתמחה המובילה של פתרונות Backhaul (תקשורת אלחוטית בין תחנות הבסיס והמתג הראשי), מודיעה היום על הרחבת הפעילות באפריקה, המתבטאת בשתי עסקאות ארוכות טווח לאספקת ציוד ושירותים, משני לקוחות ענק באפריקה שמדרום לסהרה. שתי ההזמנות, בסכום כולל של 28 מיליון דולרים, נתקבלו מלקוחות ותיקים אשר כבר הטמיעו בהצלחה רשתות Backhaul אלחוטיות בהיקף גדול ובקיבולת גבוהה, המבוססות על פתרונות ה-Evolution וה-FibeAir של סרגון.


הזמנה אחת, בהיקף של 15 מיליון דולרים, מגיעה ממפעילה סלולרית בשוק צומח זה, המתכוננת להרחיב את הרשת והקיבולת שלה.  ההזמנה השנייה, בהיקף של 13 מיליון דולרים, היא של לקוח סלולרי נוסף, המשלב בין פתרונות Short Haul   ו- Long Haul  מבית סרגון, לרבות  שירותי תכנון רשת והתקנה. לקוח זה עושה שימוש במערכות של סרגון הן לשדרוג רשתות 2G/3G קיימות, והן לשם חדירה לשווקים נוספים ברחבי האזור.


בעזרת הפתרונות המתקדמים של סרגון, יוכלו שתי המפעילות הסלולריות לשפר את ביצועי הרשת הקיימת ולהציע שירותי קול ונתונים למיליוני מנויים שעד כה לא נהנו מגישה לשירותים אלו. שני הפרויקטים נמצאים כעת בתחילתם וצפויים להסתיים במהלך ה-18 החודשים הקרובים.


בדו"ח שפרסם לאחרונה ה-GSMA (הגוף המאגד את מפעילות הסלולר ברחבי העולם), נכתב כי אפריקה שמדרום לסהרה היא השוק הסלולרי בעל שיעורי הצמיחה הגבוהים בעולם, עם גידול שנתי ממוצע של 44 אחוזים מאז שנת 2000. מספר המנויים הניידים באזור מגיע ל-475 מיליון, זאת לעומת 12.3 מיליון לקוחות בלבד המשתמשים בטלפון נייח.


"אפריקה היא אזור מפתח עבורנו ותמשיך להיות אחד ממנועי הצמיחה העיקריים שלנו", אמר עירא פלטי, מנכ"ל ונשיא סרגון נטוורקס. "שוק הסלולר באפריקה ממשיך להתרחב, גם אם השפעות מהכלכלה העולמית גורמות לתהליכי הצטיידות מעט ארוכים יותר אצל מפעילות התקשורת. סרגון ערוכה היטב להמשיך ולמלא תפקיד משמעותי בפריסת רשתות באזור, עם פתרונות אלחוטיים בקיבולת גבוהה, ומתן מגוון רחב של שירותים בעלות תחרותית ומשתלמת".


אודות סרגון


סרגוןנטוורקס הינה הספקית הבינלאומית המתמחה והמובילה של פתרונות Backhaul (תקשורת אלחוטית בין תחנות הבסיס והמתג הראשי) - פתרונות תקשורת בקיבולת גבוהה, לרשתות אלחוטיות מתקדמות. סרגון מציעה מגוון רחב של פתרונות Backhaul  אלחוטיים חדשניים ומוכחים. הפתרונות של סרגון נועדו לאפשר למפעילות סלולריות ולחברות טלפוניה ואינטרנט, כמו גם לבעלי רשתות פרטיות, להפעיל רשתות במהירות, ביעילות ובכל תוואי שטח, תוך הפחתת עלויות אחזקתן.


לסרגון משרדי מכירות ברחבי העולם ועל לקוחותיה נמנות מאות ספקיות תקשורת ורשתות פרטיות ביותר מ-130 מדינות. בין לקוחותיה: בזק, סלקום, נוקיה, Telefonica, ,AT&T, Hutchison, 3 KPN, Tata America   


Movil, Telenor, Belgacom ו-Telcel. ב- 2011 רכשה סרגון את חברת נרה נטוורקס הנורבגית, יצרנית מובילה של מערכות מיקרוגל, עם למעלה מ-60 שנות ניסיון בעיצוב פתרונות RF. מטה החברה בתל-אביב והיא מעסיקה כ- 1,200 עובדים ברחבי העולם. 


 

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il