מאמרים - דיאטה hcg - איך לשמור על התוצאות לאחר דיאטה הדפסה מאתר מאמרים

דיאטה hcg - איך לשמור על התוצאות לאחר דיאטה

נכתב על ידי ענת שטרן

[ הדפסת המאמר ]

איך לשמור על המשקל אחרי הדיאטה של דר סימונס? זאת שאלה שמטרידה גם את אלה שבדיוק סיימו סבב של הדיאטה וגם אנשים ששוקלים לעשות את התהליך המופלא הזה של דיאטה מהירה מאוד. הרי יש הרבה שמועות באינטרנט וגם לא מעט אנשים אומרים שהם ירדו עשר קילו ועלו הכל בחזרה תוך זמן קצר. האם זה נכון? ומה עושים כדי שזה לא יקרה?


התשובה לשאלה של איך שומרים על המשקל אחרי דיאטת סימונס מורכבת משני חלקים:

    • ד"ר סימונס משתמש בפעולת hCG כדי לייצב את חילוף החומרים בגוף. ולכן, אחרי תהליך ההרזיה הזה, יהיה לך הרבה יותר קל לתקן כל עלייה במשקל... אם תופסים אותה בזמן.

    • גם אם הורדת הרבה קילוגרמים, אך לא שינית את הרגלי האכילה שלך, המשקל יחזור.


המשקל עלה מלכתחילה מאכילת מזונות לא טובים ובכמויות שהגוף לא היה צריך אותן. עם זה כל דיאטן מקצועי יסכים. במזון של היום יש יותר מדי סוכרים ומעט מדי ויטמינים ומינרלים. אנשים לא מודעים שהגוף בעיקר צריך חלבון בצורה של בשר או חלופות שלו עם הרבה ויטמינים ומינרלים כדי לבנות ולתחזק את עצמו. מרכיבים אלה באים מירקות ופירות, בעיקר. הגוף צריך מעט פחמימות טובות, כמו אורז מלא, לדוגמא, במקום תפוח אדמה ובטח במקום פסטה או לחם לבן. כמו כן - מעט שומן טוב, כמו שמן סויה וכו'. אני בטוח שתמצאי מידע על אוכל בריא ותזונה נכונה באינטרנט בקלות.


אם לא משנים את האכילה וממשיכים לזלול הרבה מתוקים, שומן עסיסי, תפוח אדמה ואוכל משמין אחר, אין מה לעשות – הגוף שלך, שרוב הסיכויים לא צריך את רוב האנרגיה שאת דוחפת לתוכו, יתחיל לשים שאריות של אנרגיה ומזון לא מעוכל הצידה, במאגרים של שומן. וכך תשמיני שוב.


מצד שני, החדשות הטובות הן, שתהליך של ד"ר סימונס – שלב הדיאטה של 500 קלוריות, ובעיקר שלב השמירה של 3 שבועות לאחר הדיאטה, מרגילים אותך להישקל כל בוקר ולפעול לפי הממצאים. אם עלית – עושים כך וכך לפי המלצות פשוטות שמגיעות עם מדריך מקצועי ולא תמיד תמצאי אותן בכמה דפי הסבר בערכה זולה, והמשקל יורד בחזרה כבר למחרת.


זה אומר שאת יכולה ללכת לאירוע ולאכול הרבה דברים טובים, אבל למחרת להישקל, לעשות יום תפוחים (מרשם לתיקון משקל מהתהליך של הדיאטה של דר סימונס) ואת שוב עם משקל התקין.


השליטה על המשקל חוזרת לידך אם רק תרצי לקחת אותה. אם לא – מצטער, אבל שום דיאטה לא תעזור ליותר מכמה ימים או שבועות מקסימום. לפחות עם דיאטת דר סימונס בהתבסס על ההנחיות המקוריות והמלאות שלו, תוכלי במהרה להוריד הרבה קילוגרמים ולהתחיל עם סף המשקל נמוך בהרבה וחילוף חומרים מזורז, שעוזר לתקן סטיות תוך יום-יומיים בלי חדר כושר או הרעבה עצמית.


אני מקווה שהמאמר הזה של האם זה אפשרי וכן איך שומרים על המשקל לאחר דיאטת דר סימונס יעזור לך להבין את הסוגיה ולהחליט לקחת סוף-סוף משקל לידך, להתחיל לשלוט בגופך ולא להיות קורבן של המזון המודרני.

אודות הכותב:

בואי לקבל עוד נתונים אמיתיים על הדיאטה של דר סימונס באתר שלנו

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il