מאמרים - קומנדו דיגיטלי: תבונה מילניום מקבוצת SQLink מקימה חטיבת ניו-מדיה הדפסה מאתר מאמרים

קומנדו דיגיטלי: תבונה מילניום מקבוצת SQLink מקימה חטיבת ניו-מדיה

נכתב על ידי יעל סער טייב

[ הדפסת המאמר ]

תבונה מילניום, מקבוצת  SQLink מכריזה על הקמתה של חטיבת "ניו-מדיה" חדשה, המתמחה בנכסים דיגיטליים. החטיבה החדשה תרכז את הפעילויות המתקדמות של שירותי האינטרנט, ה-web2.0 , הרשתות החברתיות וערוצי ה-Mobile השונים של הקבוצה. החברה תגייס לחטיבה החדשה עובדים בעלי ניסיון וידע, שיצטרפו ל-20 אנשי המקצוע שמועסקים בה כבר עכשיו, כמומחי ממשקים גרפיים (UX ו-UI), מנהלי פרויקטים, מתכנתי Web, מומחי רשתות חברתיות  אנשי תוכן, מידענים ואנשי מחקר.


 


רותם רוגובסקי, מנהל חטיבת הניו-מדיה ב'תבונה מילניום' מספר, כי מגמת  הלקוחות לקבלת שירותים מתקדמים באינטרנט ומחויבותה של החברה לפעילות באפיקים הדיגיטליים החדשניים  והיעילים ביותר, הביאה לגיבוש צוות מומחים ומקצוענים שיספקו "פתרון כולל" וירתמו את הכלים השיווקיים החדשניים ביותר לקידום צרכי הלקוח. "אנשי החטיבה מפעילים רשתות אינטרנטיות, ערוצי יו-טיוב, אפליקציות סלולריות - וכמובן דפי פייסבוק עם עשרות אלפי אוהדים. אנחנו מציעים ללקוחותינו פתרונות לחשיפה של תכנים ומסרים בכל הפלטפורמות הקיימות כיום. השילוב בין ידע, טכנולוגיה, מולטימדיה, קריאייטיב וחדשנות נועד ליצור גירוי אצל הגולשים, בהתאמה לקהלי היעד כך שיגיבו  לכל פרסום או מסר שהלקוח מעוניין לחשוף".


 


לדברי אבי רוגובסקי,מנכ"ל משותף בחברת תבונה מילניום: "במסגרת ההצטרפות לקבוצת SQLink, נפתחו שווקים חדשים לחברה ובעקבותיהם, נבחנו  הצרכים השיווקיים והעסקיים  של לקוחותינו;  התמונה שעלתה היא כי נוכח ההתפתחות  והדינמיות הרבה בשוק יש לספק ללקוחות מענה חדשני ומקיף, הכולל את כל המדיות הדיגיטליות ומשלב ביניהן בצורה מקצועית ונכונה. החטיבה החדשה שהוקמה מורכבת מאנשי "קומנדו" דיגיטלי: מקצוענים ומומחים בכל הקשור לחוויית לקוח, אשר יודעים לתת מענה יצירתי ומקצועי לכל צורך של לקוחות הקבוצה בצורה  המתקדמת ביותר".


 


אודות SQLink


קבוצת SQLink, המעסיקה כ- 1,000 מומחי IT, מבצעת פרויקטי אינטגרציה ומתמחה בכל מגוון שירותי ה- IT, לרבות: תשתיות, תקשורת, אבטחת מידע, בסיסי נתונים, פיתוח, אבטחת איכות, בניית ממשקים, ניהול מידע וידע ועוד.


הקבוצה מונה 6 חברות: SQLink עצמה, זרוע ה-IT  של הקבוצה, DataSEC המתמחה במתן שירותי יעוץ ופרויקטים בתחום אבטחת המידע, Yside המתמחה בתחום של תשתיות מיקרוסופט לארגונים גדולים, ובמיוחד בתחום ה- System Center.
תבונה מילניום המתמחה בעולמות של ניהול מידע וידע,  Wintex המעניקה שירותי תמיכת IT  למגזר ה- SMB וחברת GotFriends המתמחה בשירותי השמה למקצועות ההייטק ומהווה את זרוע הגיוס של הקבוצה כולה.


חברת SQLink הוקמה בשנת 1994.  בין לקוחותיה: בנק לאומי, בנק דיסקונט, בנק הפועלים, מגדל, הפניקס, אינטל, אמדוקס, מיקרוסופט, קומברס, סיסקו, צה"ל, משרד המשפטים, משרד האוצר, בזק, חברת חשמל, טבע ועוד. 

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il