מאמרים - שואב אבק רובוט מהמאה ה-21 הדפסה מאתר מאמרים

שואב אבק רובוט מהמאה ה-21

נכתב על ידי rachel baron

[ הדפסת המאמר ]

סרטים דימיוניים על רובוטים הפכו למציאות

לאורך השנים התפתחו בקולנוע סרטים מגוונים המראים לנו בכל מיניי צורות את כניסתם של הרובוטים אל חיינו. הרובוטים לעיתים נראו כמכונות בעלות אופי טוב ומועיל ולעיתים נראו כבעלי אופי רע שרק רוצה לרעת האנושות ורוצה להשתלט על העולם. לעולם לא האמנו שבאמת יגיע היום הזה שיהיה לנו רובוט בבית שידאג לניהול משק הבית ובניקיונות. והנה זה הגיע.. שנת 2012 התחילו לשווק בישראל את רובוט שואב אבק נראה כי בינתיים הוא לא מנסה להשתלט על העולם. בינתיים הוא רק רוצה לעזור לנו בניקיון הרצפות ביסודיות ובחוכמה.


רובוט שואב אבק

ישנם אלמנטים שונים אצל שואב אבק רובוט שעוזרים לו להתנייד ולהתנועע בחוכמה במרחב. יש לו קרני לייזר אשר מאפשרים לו להבין את המרחקים בין קיר לקיר. שואב אבק רובוטי מתנייד במרחב בסיבובים עד שמגיעה אל המרכז וכאן הוא מבין כי סיים את עבודתו וממשיך הלאה אל חלקו השני של הבית. ישנם סוגים שונים ומגוונים של שואב אבק רובוטי כל אחד מעט שונה מהאחר מבחינת התיכנון שלו, על כן ניתן גם לראות כי יש שינוי משמעותי בין המחירים השונים. לדוגמא; שואב אבק רובוטי של רובודאסט הינו בעל שלט משל עצמו על פיו ניתן לתכנן אותו ואת עבודתו. ניתן לכוון אותו ממש כמו "מכונית על שלט" ולקבוע לאן הוא יפנה. אותו שואב אבק רובוטי של רובודאסט יודע להגיע לבד אל בסיס הטעינה שלו ברגע שהסוללה שלו מתרוקנת. ניתן לתכנת אותו באמצעות שעות מדויקות ולקבוע את הזמנים בהם הוא יתחיל לפעול. באמצעות כך ניתן לקבוע מתי שואב אבק רובוטי של רובודאסט יתחיל לפעול מידיי יום. גם כאשר אנחנו לא נמצאים בביתנו, רובוט שואב אבק יכול לבצע את פעולות הניקיון על פי התוכנית שתכננו לו ולחזור חזרה אל בסיס הטעינה בסיום העבודה.


על כן, אנחנו בהחלט יכולים לומר כי הדמיונות המפותחים שלנו הגיעו לידי מציאות! כיום אנחנו יכולים להעזר ברובוט של ממש על מנת להביא לניקיון הבית באופן קבוע. אין אנו צריכים יותר להשתעבד אל ניקיון הרצפות כאשר יש לנו רובוט שואב אבק. במידה ויש כלב או ילדים שעושים לכלוך, שואב אבק רובוט בהחלט יכול להיות פיתרון מעולה לריצפה נקייה מידיי יום.


בחודשים האחרונים רכישת רובוט שואב אבק החלה להיות יותר ויותר נפוצה ברחבי בתים בישראל. אנשים רבים החלו להבים כי המוצר הזה מעניק להם שקט נפשי ופחות לחץ בניקיון הבית. אין ספק כי שואב אבק רובוטי אינו תחליף לשטיפת הריצפה, אך הוא בהחלט מבצע ניקיון יסודי בימים בהם אנחנו לא מבצעים שטיפה בבית וזה נותן הרגשת ניקיון תמידית.


 

אודות הכותב:

מאור המפרץ יבוא ושיווק בע"מ משווק שואב אבק רובוטי של רובודאסט. ניתן לבצע את הרכישה דרך אתר האינטרנט ולקבל את כל המידע באתר http://www.maor-h.co.il/

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il