מאמרים - 5 דברים שצריך לדעת לפני שבונים בית הדפסה מאתר מאמרים

5 דברים שצריך לדעת לפני שבונים בית

נכתב על ידי yossi cohen

[ הדפסת המאמר ]

בניית הבית בעצמך היא חוויה ייחודית שתשרת אותך לכל החיים. אבל עבור הקבלן והפועלים זו בסה"כ רוטינה.לכן אתה צריך לקחת חלק פעיל בכל האספקטים של בניית הבית כדי לוודא שתצא בסוף עם הבית שחלמת עליו.


בניית הבית שלך לא  יכולה להיות פאסיבית מצידך כמו התייחסות לאיזה דלתות תרצה לבחור לבית. כמו דלתות עץ.ישנם הרבה החלטות שאתה חייב לקחת.אם את לא יכול או לא מוכן לקחת החלטות אלו. אתה מחייב את הקבלן לקחת אותם ולקחת את הסיכון שהבית לא ייצא כפי שתיכננת. להלן 5 דברים שאתה חייב לדעת ולקחת אותם כשיקול בבניית הבית.


 


1. דע את התקציב שלך.


לפני שאתה בונה בית חדש. בדוק את התקציב שלך ואת מחירי החומרים לבית ותבחן אם אתה יכול לבנות את הבית שאתה רוצה.רוב הקבלנים מציעים לך כלי כדי לבדוק בערך כמה יעלה לך לבנות את הבית כפי שאתה רוצה אותו.החישוב כולל את הבנייה, מס , חומרי בנייה וכו'.


ברגע שיש לך את המספרים ואתה יודע שאתה יכול להרשות לעצמך את הבית.רכוש את התוכנית מהקבלן ותסגור את פרטי העסקה מול הבנק.קח בחשבון שמשכנתא על בניית בית קצת שונה ממשכנתא רגילה.


 


2. בדוק את המוניטין של חברת הבנייה שלך. קיימות המון חברות בנייה בחוץ אבל לא כולם שוות בערכן.תעשה מחקר כדי לבדוק למי יש מוניטין יותר טוב.תתייעץ עם מכרים או בדוק באינטרנט בשביל המלצות.


 


3. תבנה עם מחשבה על מכירה עתידית. לא משנה את כמו עד כמה אתה אוהב את הבית שאתה בונה. קיים סיכוי שהוא לא יהיה הבית האחרון  שאתה תשתכן בו.כאשר את מבין זאת.לכן כאשר את בונה את הבית אל תוסיף פיצ'רים יקרים יותר משאר השכונה.אל תבחר דבר שהוא מחוץ לנורמה. תשאל את עצמך על כל דבר שאתה מוסיף לבית עם הוא ידבר לאנשים אחרים בעתיד.


 


4. חשוב ירוק. תוודא שאתה עושה מחקר כדי למקסם את צריכת האנרגיה  של הבית.האדריכל של הבית  יכול לעזור לך לתכנן את הבית כך שהחלונות ייפנו דרומה כדי שתקבל יותר שעות שמש.אתה תרצה לוודא שחדרי האמבטיה , חדר הכביסה  פונים דרומה עם חלונות קטנים כדי לשמור על החום.


 


5. דבר אחרון הוא לעבור על הרשימה של הדברים שתכננת מראש שיתווספו לבית כדי לוודא שלא שכחת שום דבר. שיפוץ הבית יכול להיות דבר יקר יותר ממה שאתה חושב. לכן חשוב לתכנן נכון את הבנייה כך שלא תצטרך לשפץ בעתיד חלקים יקרים מהבית.


 


אחרי שסיימת לבנות את הבית. הגיע הזמן להתחיל בפרטים הקטנים כמו אילו דלתות עץ או דלתות אחרות כדאי לקנות לבית.האם כדאי להוסיף שטיחים לבית. ואיך לעצב את חדרי הילדים.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il