מאמרים - מחפשת שיטת הרזיה מהירה מאוד שמאפשרת להוריד מהר במשקל עד 10 קילו בחודש? הדפסה מאתר מאמרים

מחפשת שיטת הרזיה מהירה מאוד שמאפשרת להוריד מהר במשקל עד 10 קילו בחודש?

נכתב על ידי ענת שטרן

[ הדפסת המאמר ]

החגים מאחורינו עם רגשות של שמחה ואוכל טוב. מה שנשאר זאת התחושה שהמשקל הולך וגדל והשליטה עליו הולכת וקטנה. האם זה מוכר לך? האם גם את מחפשת דיאטה מהירה מאוד כדי לפצות על החטאים הטעימים של החגים? האם גם את רוצה לרדת איזה 10 קילו בחודש, כמובן מבלי לרעוב כמו מטורפת או לסכן את הבריאות עם דיאטות כאסח? האם את רוצה לדעת אם קיימת שיטה כזאת? אחת שמבטיחה הרזיה מהירה מאוד וכן דואגת שתוכלי לשמור על התוצאות בהמשך?


אז קודם כל האם קיימת בכלל שיטה כזאת בעולם? הרי כולם יודעים שכדי לרזות מהר, כלומר כל דיאטה מהירה מאוד כוללת לא לאכול ולהיות רעבה כל הזמן וגם לעשות ספורט כמו אלופה אולימפית. אבל האם זה באמת נכון? האם זהו הסוד של דיאטות מהירות או דיאטות בזק?


לפי תגלית מהפכנית שנעשתה כבר לפני הרבה שנים אבל שאותה ניסו וממשיכים לנסות לדכא גורמים שמעוניינים באנשים שמנים וחולים, הבעיה של השמנת יתר אינה נובעת ישירות מאכילת יתר. זאת אכן תגלית מדהימה, אבל היא כל כך הגיונית.


תגידי, האם את מכירה אנשים שלא משנה כמה הם אוכלים, הם עדיין יהיו רזים? ולהיפך, האם את בעצמך שמת לב שאפילו אם תקטיני משמעותית את כמות האוכל שאת מכניסה לפה, את תרדי במשקל לא כל כך הרבה ובכל מקרה מהר מאוד הירידה תיעצר? האם ראית עוד נשים שיושבות על דיאטות שונות ומשונות שנים אבל לא רזות מדי? והכי חשוב – לא מאבדות היקפים דווקא במקומות הבעייתיים, כמו בטן, ירכיים, מותניים, חזה, ידיים עליונות, צוואר.


בנוסף, דיאטנים אומרים לך שאם תשבי על דיאטה דלת קלוריות, אז תיראי כמו שלט מהלך, כולך חלשה וחיוורת ותיראי כמו אחת שיצאה ממחנה ריכוז. מוכר לך?


אז ככה, התגלית אומרת דבר פשוט – משקל יתר מתחיל ונגמר עם קצב ותקינות חילוף החומרים בגוף.

אם למישהו יש חילוף חומרים תקין ומהיר – הוא לא מעלה במשקל ולא משמין. אם אצל מישהו חילוף חומרים מאט או משתבש –הגוף לא יעכל את האוכל שנכנס לפה, לא יספק מספיק אנרגיה ושובע וגם לא ישחרר מאגרי שומן שנצטברו עד כה בדיוק במקומות שהיית רוצה לרדת בהיקפים בהם.


בעקבות תגלית הזאת שכוללת הבנה לגבי טבעו של שומן בגוף האדם, ד"ר סימונס גילה, שכאשר חומר בעל פעילות של הורמון ההיריון HCG נמצא בגוף האדם, אישה או גבר, בחור צעיר או אישה מבוגרת, קורים ניסים:
    • כל השומן הופך להיות זמין לשריפה מיידית.

    • חילוף החומרים מתאזן – קצב הופך להיות סדיר וכל האוכל שנכנס לפה עובר איבוד תקין.

קודם כל, כיום בארץ לא משתמשים בהורמון אנושי, אלא בתחליף צמחי על בסיס אצות ים המדהימות. פשוט תבדקי לפני הרכישה.


אבל הכי חשוב – ד"ר סימונס פיתח תהליך מדויק בעל 4 שלבים חשובים מאוד, שמבטיח קבלת תוצאות אחידות של ירידה במשקל בין 8 עד 15 קילו תוך 40 יום בלבד. אך בתנאי שהולכים יד-ב-יד עם ההוראות המקוריות של ד"ר סימונס.


כל חומר בעל פעילות hCG ייתן את הדחיפה לכיוון של שריפת השומן, אבל הירידה המשמעותית, יחד עם אפשרות באמת לשמור על תוצאות, מתקבלת רק אצל אנשים שמבצעים את הדיאטה של ד"ר סימונס על פי הוראות וליווי מקצועיים.

אודות הכותב:

אנשים שקונים רק ספריי עם דף הוראות בסיסי, מקבלים ירידה צנועה במשקל ולא מצליחים לשמור על התוצאות לאחר סיום הדיאטה. בעוד שאלה שהולכים על סמך מדריך מפורט שכולל מחקר מקורי מתומצת, הנחיות לכל שלב ושלב וכל הידע וההוראות הברורות לגבי איך לשמור על התוצאות, מדווחים על תוצאות מסחררות ותומכים בשיטה גם חודשים אחרי סיומה בעקבות שמירה מוצלחת על המשקל החדש והגוף היפה שמקבלים בעקבותיו.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il