מאמרים - איך נפטרים מהיונים? הדפסה מאתר מאמרים

איך נפטרים מהיונים?

נכתב על ידי yossi cohen

[ הדפסת המאמר ]

הרבה מחלות כמו כמו שפעת העופות, סלמונלה אי קולי וכו' נישאות על ידי יונים, ציפורים אחרות והלשלשת שלהם.יש הערכה כי הלשלשת של היונים יכולה להפיץ כ 60 מחלות ידועות שונות לאדם ולחיות.יותר מזה, חוץ מכך שהם סכנה לבריאות האדם, הם גם יוצרים סיכון בריאותי להולכי הרגל בגלל הטפילים והבקטריות שיכולות להעביר עוד מגוון של מחלות.לכן זה חשוב לנקוט בצעדים כדי להוריד את מספר היונים בשטחו וכמו כן ציפורים מזיקות אחרות.


יונים נוטות לבנות את הקן שלהם בסביבת בתי מגורים, וספציפית היכן שהם יכולות למצוא מסתור.לכן חורים ברעפים או מסתורי חדר הכביסה הם מושלמים עבורם.


 


כיום יש מגוון מוצרים אפקטיביים שמוצעים בשוק. רובם עוצבו בדרך כזו שהם מונעים מהיונים מלנחות ולקנן בסביבת בתי מגורים. חוץ מזה, הטכניקות הללו תוכננו בקפידה כדי להימנע מגרימת נזק ממשי ליונים.


לכן המטרה היא כאמור לא לפגוע ביונים אלא רק להרחיק אותם משטחנו.הכלי הכי יעיל כדי לשלוט בכמות היונים בשטח מגורינו הוא דוקרני יונים. הם אפקטיביים בגלל הסיבה שהם לא נותנים ליונים אפשרות לנחות לידם כי הם פשוט לא מסוגלים להזיז את הכנפיים קרוב לדוקרנים.דוקרנים כאלו מגיעים במגוון צבעים שיתאימו בדיוק לכל בית ויתמזגו בקלות בכל נוף עירוני. בנוסף ניתן להדביק אותם או להבריג כמעט בכל משטח. כלי נוסף שהוא זמין בשוק ויכול להגביל את קצב הגידול של היונים הוא מערכת תילי ציפורים. מערכת זו נשענת על העובדה שיונים סולדים ממקומות לא יציבים ולכן לא ינחתו שם.גם הם קלים מאוד להתקנה והם בשימוש נפוץ בבניינים ממשלתיים.כלים אלו מאוד אפקטיביים בלייאש את היונים מלהיכנס בין הגדרות, הקירות, גגות, ואזורים דומים.


 


שיטה נוספת הינה פריסת רשת יונים על מנת לחסום פיזית את התנועה של היונים באזור מגורינו.הרשת כמעט שקופה לכן היא מתמזגת היטב עם הסביבה.


עוד שיטה חשובה להרחקת יונים היא שימוש במוצרים להפחדת יונים.אלה סוג המכשירים כמו דחלילים של עורבים,זוחלים וחיות אחרות שמפחידות יונים, מכשירים נוספים הינם בלונים עם פרצופים מפחידים של טורפים ובנוסף יש גם רדיו אשר מוציא קולות של יונים במצוקה וגורם ליונים אחרות להתרחק מהמקום.אם אין לכם מספיק זמן כדי להשתמש בשיטות הללו כדי להיפטר מהיונים, אז קיימים היום שירותי הרחקת יונים אשר משתמשים בשיטות כאלו ואחרות תלוי ברמת התקציב שלכם.תעשו מחקר ותבחרו את החברה האמינה ביותר מבחינתכם.תמיד טוב לבחור בחברה עם המלצות ועם שנים של ניסיון בשוק.

אודות הכותב:

יוסי כהן

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il