מאמרים - שאיבת שומן ללא ניתוח - בואי לגלות דרך חדשה להיפטר משומן עודף במהירות הדפסה מאתר מאמרים

שאיבת שומן ללא ניתוח - בואי לגלות דרך חדשה להיפטר משומן עודף במהירות

נכתב על ידי ענת שטרן

[ הדפסת המאמר ]

האם גם את שוקלת לעשות שאיבת שומן? זה אומר, שיש לך מאגרי שומן שלא הצלחת להיפטר מהם על ידי תזונה מצומצמת וספורט, נכון? ועכשיו, אולי אפילו מתוך ייאוש לעשות זאת בדרכים פשוטות יותר, את שוקלת פרוצדורה די מורכבת של שאיבת שומן אם תופעות לוואי לעיתים?


במקום שנצלול לשיטות של שאיבת שומן, אני רוצה לתת לך מידע שלא תקבלי אותו אצל אף גוף שעוסק בשאיבת שומן. והוא: מהן הסיבות להצטברות שומן שלא ניתן להיפטר ממנו בקלות מלכתחילה.


הסיבות האמיתיות להצטברות שומן

אם את חושבת שאני אגיד שהסיבה היא אכילה מוגזמת, אז לא. זאת לגמרי לא הסיבה. ואם את מנחשת שהסיבה היא חילוף חומרים לא תקין – קלעת בול!


בשנות החמישים עד שנות השבעים של המאה הקודמת, כלומר במהלך כמה עשרות שנים, רופא בריטי בשם סימונס, שפעל בקליניקה פרטית ברומא לפציינטים עמידים שגם הם רצו להיפטר משומן מיותר בגוף, גילה משהו מדהים בנוגע לטבעה של השמנת יתר. ואני רוצה לצטט אותו כאן בתרגום לעברית:


"כבסיס לדיוננו אנחנו מניחים כי השמנה בכל צורותיה הרבות נובעת מתפקוד לא תקין של חלק כלשהו של גוף ושכל גרם של שומן שהצטבר באופן חריג הוא תמיד התוצאה של אותה ההפרעה של מנגנונים מווסתים מסוימים. אנשים הסובלים מהפרעה המסוימת הזאת ישמינו ללא קשר אם הם אוכלים באופן מוגזם, באופן רגיל או פחות מהרגיל. אדם שהוא חופשי מההפרעה לעולם לא ישמין, גם אם הוא לעתים קרובות אוכל יתר על המידה..."

ומה זה אומר לגביך? שלושה דברים:
    • מלכתחילה הצטברות השומן נבעה מהפרעה במנגנונים המווסתים חילוף החומרים בגוף שלך.

    • שאיבת שומן יהיה פתרון זמני למדי ואחרי תקופה קצרה תשמיני שוב.
  1. קיים פתרון חילופי אמין, יעיל טבעי ובריא, שאותו פיתח ד"ר סימונס במהלך קרוב ל 40 שנות מחקר אודות טבעה של ההפרעה בשם השמנת יתר ואשר עבר בדיקות קליניות מקיפות עם אלפי פציינטים סביב העולם שירדו יפה ללא תופעות לוואי ושמרו על המשקל לאחר מכן.


שם השיטה המדוברת "דיאטת ד"ר סימונס".


מהי דיאטת ד"ר סימונס – התשובות החשובות

מה שחשוב לדעת לגבי דיאטת ד"ר סימונס וכיצד עוברים אותה כיום בארץ הוא:


1. זאת דיאטה שמושתתת על לקיחת חומר בעל פעילות HCG. בזמנו של ד"ר סימונס הוא השתמש בהורמון אנושי בשם HCG, שאותו מייצרת שלייה של אישה בהיריון. משתמשים בו גם היום לטיפולים שונים הן אצל נשים והן אצל גברים. כיום בארץ לצורך ביצוע תהליך ההרזיה המקורי של ד"ר סימונס, פותחה נוסחה צמחית על בסיס ספריי אצות ים שלא כוללת הורמון אך נותנת פעילות זהה שהיא...


2. התגלית המדהימה של ד"ר סימונס הייתה: כאשר גוף האדם מזהה נוכחות HCG או חומר אחר בעל פעילות זהה בכמויות קטנות, הוא משחרר שומן מהמאגרים שהיו נעולים עד כה ולא היו זמינים לשריפה!


3. כאשר נוכחות של HCG בגוף באה יחד עם דיאטת דלת קלוריות של עד 500 קלוריות ביום מתפריט מדויק למדי, שאותו פיתח וחידד ד"ר סימונס במהלך 16 שנות מחקר לבדו, הגוף אוכל את השומן ומקבל ממנו מ 1,500 עד 4,000 קלוריות ביום. רק מהשומן!


זאת הסיבה שאנשים מאבדים כ- 500 גרם שומן כל יום ורק מהשומן הרע – אותו שומן שממנו את רוצה להיפטר בעזרת שאיבת שומן.


דבר אחרון ומאוד, מאוד חשוב – תוצר לוואי מדהים של השיטה של ד"ר סימונס הוא נורמליזציה של חילוף החומרים בגוף. אחרי הדיאטה הזאת, הגוף מתחיל לעכל מזון באופן תקין וכעת דיאטות רגילות וספורט עוזרים בכיף לשמור על התוצאות לאורך שנים.


 

אודות הכותב:

אנחנו מזמינים אותך לקבל תשובות לשאלות נפוצות אודות דיאטת תרסיס באתר שלנו וכן לקרוא סיפורי הצלחה רבים של אנשים שירדו 8 עד 15 ק"ג תוך 40 יום וגם שמרו על המשקל תקופה ארוכה לאחר מכן על ידי מילוי הוראות מדויקות שניתנות לשם כך בסוף התהליך.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il