מאמרים - הדרך לנגינת גיטרה טובה הדפסה מאתר מאמרים

הדרך לנגינת גיטרה טובה

נכתב על ידי מוש שי

[ הדפסת המאמר ]

הדרך לנגינת גיטרה, פעמים רבות, נראית קשה וכמעט בלתי אפשרית. גם אם אינך "כישרון טבעי" או "גאון מוסיקה" או יצירתי מספיק לדעתך, יש באפשרותך להתקדם באופן מהיר ולנגן באופן שיספק וירגש אותך. כל מה שצריך בכדי לעבור דרך זו, היא לרצות לעבור אותה. אתה חייב להיות מלא תשוקה ורצון ללמוד לנגן גיטרה, להתאמן, להיות סובלני ולקבל שיעורי גיטרה אצל מורה לגיטרה הטוב ביותר שתוכל למצוא.


מורה לגיטרה אשר מאמין בך ובפוטנציאל הטמון בך, יידע לנצל את כל המוטיבציה בה ניחנת ולהביא אותך לרמה טובה בהרבה מזו שאתה נמצא. אנסה לשרטט מספר חוקים אשר יעזרו לך להגיע לרמת נגינה זו.  • אל תנסה ללמוד גיטרה בעצמך – אם  שיעורים אשר נלמדים דרך האינטרנט, היו הדרך להצלחה, היית רואה הרבה יותר כוכבי רוק פורצים ועולים. אפשר ואף רצוי להיעזר בכלים חדשניים, לרצות ללמוד גיטרה גם לבד ולהיות בטוח בעצמך וביכולותיך. אולם חשוב על כל הדברים הללו כעזרים לימודיים משלימים למורה גיטרה טוב. פעמים רבות, תמצא כי לימוד עצמי הינו יקר יותר לאורך זמן, מכיוון שההתקדמות ודרך הלמידה אינם יעילים.

  • לימודי גיטרה הינם תהליך ארוך אשר מחייב סובלנות וסבלנות רבה לגבי קצב ההתקדמות – ההתקדמות המשמעותית נעשית רק לאחר שעות רבות של אימונים ושנים של שיעורי גיטרה אינטנסיביים. מורה גיטרה טוב יוכל לכוון אותך לקראת מטרותייך הספציפיות באופן מהיר ונכון יותר.

  • אל תשקר לעצמך – אל תשלה את עצמך כאשר אתה מבטיח להקדיש עוד זמן לשיעורי גיטרה. מאמצים וכסף אשר יינתנו ללא תמורה, לא יוכלו לשפר את הרגשתך. אם החלטת כי זוהי דרכך, וכי אתה נחוש לנגן על גיטרה, עשה זאת. התחל את הדרך על ידי בחירת מורה לגיטרה ברחובות, הקרוב למקום מגורייך, וקח שיעורי גיטרה ניסיוניים. לאחר שתגדיר לעצמך את מטרותייך, הישאר מפוקס, בעל רצון ורעב ללמידה.

  • בנוסף לפחד, הדחייה וההשתהות היא האויב הראשון של כל בעל מטרות אשר רצה להגשימם. אם תפחד כי לא תהיה נגן      גיטרה, לא תוכל להתקדם לשום מקום, והדרך עבורך תהיה חסומה. גם דחיית קבלת שיעורי גיטרה או היסוס בבחירת המורה, מחשש לחוסר מימון או זמן, הינם חסמים לדרך ומהווים גורמים מרכזיים ברגשות התסכול שאתה עלול לסבול מהם.


רוב נגני הגיטרה אשר מחשיבים את עצמם כמאושרים, ומצליחים לנוע קדימה אל עבר מטרותיהם, הם אלה אשר עשו דברים משמעותיים להשגת מטרות אלה, כמו לקיחת שיעורי גיטרה, בחירה במורה גיטרה טוב וחוסר וויתור לעצמם לאורך פרק זמן ארוך. אלה שנכשלו בהשגת המטרות, הם אותם האנשים אשר הרימו ידיים מוקדם מדי ולא נתנו 100% מעצמם למאמץ ולדרך. אתה יכול לבחור באחת משתי הדרכים, ולחוות אושר וסיפוק מעצם הנגינה וההתקדמות המצופה.


 

אודות הכותב:

מוש שי מורה לגיטרה www.guitarlesson.co.il          

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il