מאמרים - הדיאטה של דר סימונס - רכשתי ולא קיבלתי שום תמיכה הדפסה מאתר מאמרים

הדיאטה של דר סימונס - רכשתי ולא קיבלתי שום תמיכה

נכתב על ידי ענת שטרן

[ הדפסת המאמר ]

כיום כארץ אם מישהי חושבת על איך לרזות מהר מבלי לפגוע בבריאות, לרדת 8 עד 15 ק"ג בכמה שבועות בלבד, היא יודעת לאן לפנות - דיאטת סימונס או דיאטת HCG. אחלה, אז מה השלב הבא? לאן הולכים ואיפה קונים?


פשוט! ברור שהולכים לחנות טבע או בית מרקחת הקרובים לבית, מוצאים איזו קופסה קטנה חמודה שכתוב עליה ספריי HCG מקורי ב- 200 ש"ח וקונים. מגיעים מאושרים הביתה, פותחים קופסה, מוצאים מדריך של כמה עמודים עם הוראות בסיסיות, בקבוק של ספריי וטלפון לשאילת שאלות. ומתחילים.


ואז מגלים רעב ביום השלישי, לא לוקחים תרסיס בימים של זלילה, אוכלים בטטה בימי התפריט ועולים במשקל במקום לרדת. והכי גרוע – מתקשרים לטלפון של תמיכה כדי לקבל תשובות וודאיות ומקצועיות ומקבלים מה?


הנקודה היא פשוטה. לדוגמא, אם רוצים לעשות ניתוח להסרת משקפיים, לא הולכים לדוד משה בשוק הכרמל שיש לו סכין ויוד לטיפול בפצעים, נכון? הולכים לרופא טוב במרפאה עם שם טוב שמבטיחה תוצאות ולא פגיעה בבריאות. הברירה נראית פשוטה לגמרי, נכון? אז מה ההבדל כאן?


זה, שמשהו נקרא דיאטה, לא אומר שזה פשוט אוסף של מזונות שמותר או אסור לאכול. זאת בדיוק הסיבה למה דיאטת ד"ר סימונס נקראת תהליך הרזיה מהיר לטיפול בתסמונת של השמנת יתר. זאת לא עוד דיאטה.


זהו תהליך מורכב אך יעיל ביותר - עם 4 שלבים מדויקים, רשימת מזונות סגורה, שהיא שונה לכל שלב ושלב, והכי חשוב - אם מבצעים אותו לפי ההנחיות המקוריות של ד"ר סימונס - מקבלים תוצאות בטוחות ומהירות תמיד. ואם סוטים מהן - לא מקבלים תוצאות או מקבלים תוצאות עלובות למדי. חוץ מזה, ישנן מחלות שאסור לעשות את התהליך הזה כאשר חולים בהן. ומישהו צריך לוודא את זה לפני הרכישה, נכון?


ואז מה חסכת אם קנית ספריי בלבד או ערכה זולה באתר הנחות זה או אחר? כמה מאות שקלים, ברור, אך יש סיכוי מסוים שרכשת עוד אכזבה וביזיון בחייך. מי צריך צרות כאלה במקום גוף יפה ורזה במהירות ובביטחון?


כיום כמעט כל ערכה שנמכרת בשוק מכילה ספריי אצות ים בעל פעולת HCG תוצרת טבעון ביוטק. זהו מפעל מאושר של משרד הבריאות שמתמחה בייצור של בקבוקים של התרסיס – זאת המומחיות שלו.


אך האם זה מספיק כדי לרזות עם הדיאטה? ממש לא! האם ידעת שבגוף של אישה בהיריון ישנה כמות אדירה של HCG? והאם את מכירה הרבה נשים שמרזות בזמן ההיריון? להפך, נכון? זה ידוע שעולים במשקל בתקופה הזאת.


זה ממש ככה – לד"ר סימונס לקח 16 שנה לפתח ולחדד את הדיאטה המצומצמת שלו של 500 קלוריות שמלווה לקיחת HCG בשלב התפריט המצומצם. אי אפשר לזרוק את המחקר הקליני הזה ולטעון שספריי זה מספיק. מי שאומר את זה בחיים לא קרא את המחקר המקורי ורוב הסיכויים גם לא עשה בעצמו את הדיאטה המדהימה הזאת.

אודות הכותב:

בקיצור – חפשי מקצועיות ותוצאות. כמו אלה של האנשים שמספרים את הסיפור שלהם בפורום דיאטת סימונס הזה. בואי לקבל את כל התשובות לגבי תהליך הרזיה מהירה של ד"ר סימונס לפני שתחליטי אם לעשות אותה או לא ועם מי ללכת.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il